Herpes - neviem sa ho zbavit

linka55

ahojte:) vsetkym co maju problemy s herpesom ani nemusim hovrit ze nijake jedenie cesnaku ci potieranie,jedenie vitaminov ci dokonca maz ucha nepomoze.ak ho raz mate v sebe staci minimalny podnet-napr. nachladnutie( mne stacia aj suche pery)a je tam.maximalne to tak urychli hojenie,ale co z toho ked sa vam jeden zahoji a na dalsi den mate novey?herpes sa neda vyliecit, ak ho mate,bude sa vam robit stale.jedine co zabera je posielnenie z vnutra,aby sa netvoril a aby sa utlmil. nie jedenim cesnakov ci vitaminov.to nestaci.chodte za imunologom,povedzte problem,po vysetreni vam da tabletky a herpes je fuc!vazne.ja som brala isoprinosin a ked som ich zacala brat herpes zmizol a neobjavil sa.beru sa asi tri mesiace,ak sa potom opat objavi,zase preliecenie.Herpes je strasna pliaga,boli a lahko sa prenasa na inych a vlastne to ani nemusim vysvetlovat.u mna napr a myslim ze u vacsiny domace receptiky nezaberaju tak ej naozaj lepsie zajst za odbornikmi a netrpiet s opuchnutymi a bolavymi perami...

lleilla

takze 40 teploty,to je pravda,to som este nemala well,no dakujem,ani neprosim.To som rada,ze uz s tym nemas problem a klop klop pre istotu,u mna je to herpes simplex,a staci stres,ktory mam permanentne aspon pocas skoly,slniecko,alebo nedodrziavanie pitneho rezimu-a chodim "infekcna" minimalne 3 tyzdne z mesiaca (o mojej imunite a aftach v puse sa radsej uz ani nerozpisujem)-inak tie tabletky herpesin a lamentovanie doktorov koli cene :D poznam :O) -herpesin zabral,kym som ho brala,po vysadeni do 3 dni herpes-ja ho uz volam tak familiarne "herpesko",ale zas patrim aspon k tym stastnejsim,co ho maju len na pere,a ziadne facialne formy a pod. ...

Well

lleilla- ak ti mam povedat moj zazitok asi tomu neuveris. Mal som od siedmich rokov herpes zoster a v 15tich rokoch to bolo tak vazne,ze mi sama primarka kde som lezal v nemocnici lebo som ho mal po celom tele a aj v ustach povedala,ze ak mi to prerpukne dalej teda do mozgu..........nadej na zachranu bude nulova.
Ani stednu skolu som nemohol dokoncit.Bral som rozne masticky a Herpesin tabletky v takom mnozstve,ze po par mesiacoch primarke kontrola zakazala mne uzivat tento liek z dovodu neskutocnej ceny ktoru som minul za lieky a popritom som bral kortikoidne maste.Nic mi nepomohlo v skutocnosti.Vzdy v nejakom obdoby som sa vyhadzal a tie bolesti nikomu neprajem.Jedneho dna som dostal teploty nad 40 stupnov a prespal som v teplotach tri dni. Od vtedy neviem co to je.Mam aj obcas stres ktory je tiez spustac virusu a mam od herpesu pokoj uz 14 rokov. Som velmi rad,ze to tak dopadlo.

lleilla

well,to ma zaujima-ako sa teda da uplne vyliecit od HVS,ak to je teda ta skutocna liecba?Vies aka ti budem povdacna a hlavne moja pusa...