Herpes - neviem sa ho zbavit

- mira

Daniela, jedz obilniny - ryžu natural, pšeno, jačmenné krúpy, kukuricu, ovos, pšenicu vo forme dobre domäkka uvarených kaší z celých zrn, cestovín a pod. Takto tvoje spektrum B vitamínov bude vyrovnané. Zeleniny jedz nielen surové, ale i tepelne upravené a kvasené. Mäso kuracie, vajcia, mliečne výrobky, biela múka prekyseĺujú. tak ich nahraď strukovinami a občas rybou.
Dôsledne vyraď ovocie, cukor med. Aby ťa to neťahalo k sladkému, jedz menej slané.
Takto si dáš do poriadku tráviaci trakt a zahoja sa ti i rany po herpese.

mmdd

po medicinskej stránke nerozumiem prećo sa mi robia bolestive herpesy. myslim si źe z prekyslenia. Vzorka pH v slinách mi potvrdila kyslosť pH6,4.Doporućujem napr. mladý Jaćmeń ako pomoc na úpravu pH . Produkty sú v predajni Baoba B.Bystrica

Daniela22

Ahoj Mira,

Cukru sa snazim vyhybat v akejkolvek forme dlhodobo, vitaminy B doplnam v tabketkovej podobe. moze to nejako suvisiet s tym, ze nejem okrem kuracieho ziadne ine druhy masa?uz som ochotna spravit cokolvek, len aby to zmizlo :(

- mira

Daniela, vitamín B ti chýba, pretože z tela ti ho odoberá cukor.
Jednoduchý cukor vo forme ovocného, repného alebo medu sám neobsahuje dostatok vitamínov, minerálov ktor= sú potrabné na jeho strávenia a tak ich musí odoberať z prostredia, do ktorého sa dostane.
Jednoduchý cukor okrem toho spôsobuje vnútorné prekyselenie, ktoré podporuje činnosť nežiadúcich mikroorganizmov vrátane vírusov. /Prekyselenie spôsobujú i potraviny živošíšneho pôvodu a biela múka/
B vitamíny dodáš telu vo forme celých obilných neobrúsených zŕn a zeleniny. Takáto strava ti zrovná pH do stavu zásaditosti, takže kvasinky, vírusy, plesne nebudú mať podmienky na prežitie.

Horná pera poukazuje na stav hornej časti tráviaceho traktu - od ústnej dutiny cez pažerák až žalúdok. Kútiky poukazujú na stav v oblasti prechodu medzi žalúdkom a ten. črevom, kde ústi žlčník a pankreas. Mokvavé pĺuzgieriky poukazujú na nadmernú axpanziu, stratu imunity a funkcie týchto častí tela.

Daniela22

Tak mne sa aj napriek uzivaniu famcicloviru, vitaminom B herpes vratil..ako inak na celu hornu peru, opat z neho vyteka tekutina, ktora mi nie len ze neda spat, ale veselo ho roznasa dalej. Zvlastne, ale cele sa to zacalo jedinym pluzgierikom, na ktory som hned dala viru merz gel a skoncilo sa to katastrofou..takze moje zufalstvo pokracuje, prevencia, ani liecba nezaberaju..:( ostava len zavidiet ludim, ktori taketo problemy nemaju

Neviem Nick

Zubna pasta vobec nie je dobra na herpes, su to len vymysli je tam vela fluoru... co skodi, a clovek sa obcas oblizne takze neviem ci to zrovna chuti najlepsie.. bud skus herpes stop-je to vytazok, koza z hadov, jemne ale naozaj jemne potierat najlepsie palickou aby si sa nedotykala toho miesta rukou, a dva-tri krat denne, za tyzden urcite zmizne..... ja mam teraz problem s kutikom, kt. mam uz 3tyzdne aj ked to moc nevidno, ale viem ze ho tam mam a je to neprijemne, robia sa mi chrasticky, kt by som nemala trhat a zavadzia mi to tam.Neviem asi nejake ochorenie som prekonala

mamamia111

poradca, a toto sa moze? robit reklamu samemu sebe na kazdej teme? je to dost neprofesionalne, nemyslis? ak si taka dobra, venuj sa svojim klientom - ak nejakych mas. tu ich nehladaj, na to su ine moznosti - platena reklama napr.

nikolusenka3

Mne ked sa uz len zacal robit herpes, ked som to len citila, dala som si do poharika suche drzozdie rozrobila s vodou a herpes bol fuc ani nie za den. raz dva bol prec... ale neviem ci to pomaha ked ten herpes uz je vyvinuty :D tak vela stastia ;)