Herpes - neviem sa ho zbavit

mimina

ževraj pomáha keď nanesieš maz z ucha na herpes...je to pre niekoho možno nechutné ale vraj účinné,ja som to však neskúšala.Ak to má ale pomôcť,prečo nevyskúšať??Veď je to z nášho ucha....Ja si dávam alpu tá mi to vždy zasuší a rýchlejšie sa hojí.

trixie1

Moja kamarátka má dva zaručené recepty: 1. klasickú vreckovku (plátenú) žehličkou ožehliť a horúce prikladať na herpes - mne to zaberá iba zo začiatku, keď cítim, že sa mi herpes utvorí, no a 2. tyčinka na pery s Aloe Vera a včelím propolisom myslím (dá sa kúpiť iba od ľudí, ktorý pracujú s radom tejto kozmetiky, napr. ako Avon alebo Oriflame). V žiadnom prípade si herpes nevysušujte (zubnou pastou alebo podobne). Kamoška si dávala na herpes (keď jej začínal) tyčinku na akné (dosť blbý nápad, ale už bola z herpesov zúfalá), ktorá jej ho vysušila a nakoniec mala zápal mozgových blán herpesoidného pôvodu. Lekári predpokladajú, že z toho, že si potláčala vznik herpesov. Takže, keď už ten zgerboš vychádza, pekne sa oňho "postarajme"... Heh...

betar

Mne tiez herpes viac ako 2 tyzdne zneprijemnoval zivot- na perach. Bolieval,ked sa vysusal a praskal. Pomohla mi masť-OPARSTOP za 5 dni. Stala 98.- Sk.Po jedle natriet pery.

m janík

ak tu dolu uvedené rady nepomôžu,vyhľadaj akupunktúru,tu ide o veľmi jednoduchú liečbu a po jedno,dvoch sedeniach by mal herpes zmiznúť:ide tu o slabšiu slezinu-to je prosím v reči akupunktúry,no a tým je aj daný smer liečby.

moca82

pomaha herpesin...ked uz citis, ze ta nieco svrbi a zacina sa ti vytvarat , tak si to hned nanesies na to miesto... mam to odskusane...je to sice velmi malicky krem (5g), ale za to velmi ucinny

sony

Zovirax pomáha iba v tom momente ak herpes iba vystupuje na povrch. Ak to nestihneš už nemá taký účinok. Lepší je na už jestvujúci herpes Virolex aj lacnejší.

mimi.a

aj ja mavam dost casto herpesy... bola som aj na krvne testy a lekar mi povedal, ze mam vysledky v poriadku a ze ci naozaj su to herpesy, co mavam... mam mu ho vraj prist na buduce ukazat. tak som tam za tyzden aj isla:)) Zvycajne ho mavam tiez na ustach ale mala som aj na oku.. A co je dobre na herpes? To musis vyskusat sama, kazdemu vyhovuje nieco ine. Mne napr. zovirax nezabera vobec. V lekarni ti povedia co maju a zober to z kraja. Je to sice financne narocna "metoda" ale prepracujes sa k pripravku, ktory ti bude vyhovovat. A ako vznika uz hovoril RNG. Bud pri teplote, prechladnuti, velkom strese, pred menstruaciou, ked je vonku prilis zima, prilis teplo, ked mas malo vitaminu B alebo vraj aj privela vitaminu C:))) A ten vitamin B komplex si kup, najlepsie forte na zaciatok. To mne celkom zabera v kombinacii s nejakou mastou.