Herpes - neviem sa ho zbavit

daaee

Mne sa robia giganticke herpesy na brade, je to mokvajuce, hnisave a strasne bolestive. Ale raz som si v lekarni kupila HERPIK, je to perfektny vyrobok,aj ked trochu drahy ale hned mizne po par minutach.Je ich viac druhov ale pekne ho vysusi. ja som skusala vsetko mozne a nic mi nepomohlo, este sice s harmancekom je dobre si to vysusovat. Ale ten herpik je vazne dobry. Skuste na webovej stranke www.herpik.sk

senanka

Prosím vás, viete niekto, koľko asi trvá vyšetrenie u Dr. Ľuby Albertovej? Počula som, že aj niekoľko hodín. Tiež by ma zaujímalo, či je to bolestivé a či sa dá objednať aj cez víkend.

luja

može byť aj herpes na líci?:(:(niečo sa mi tam vyhodilo,je to velke,strašne to boli:/ zo začiatku to vyzeralo ako niečo spalene a potom mi z toho začal tiecť hnis:/ dnes idem s tým ku doktorke,ale bojím sa:(:( a momentálne mám aj na pere jeden:/:/

Tinkaspinqa

ahojte, mám veľký problém s herpesom, ústa mám momentálne vyliate už 7 krát za 2 mesiace, ked sa mi staré rany zahoja, spraví sa mi hned nová. Pouzívam B-komplex aj rozne maste, ale nič nepomaha... Co odporucate? .. dakujem :)

koala252

dobrý večer všetkým , :) pred pár dňami sa mi prihodilo to čo trápi väčšinu z vás - vyhodil sa mi herpes. Pobehala som veľa internetových stránok a diskusií so všelijakými ,,radami" a nápadmi... nechcem ich spochybnovať ale musím všetkým povedať že nič nepomôže viac ako zájsť ku doktorovi !aj ja som to urobila:) žiadne pichanie do herpesu a potom do ruky neskúšajte ! herpes si NECHYTAJTE(môže sa vám rozniesť po celých ústach a brade) ničím NENATIERAJTE ( môžete dostať infekciu) a ani NEODDRAPUJTE !!!! chodte ku doktorovi :) ja som rada že som to urobila lebo by som mala problémy ešte asi mesiac :/

RNG

aj sem to hodim, lebo je to v tejto teme uz hlboko pochovane:

Zvysovanie imunity zvnutra robi ovela viac proti vsetkym viralnym,
vcitane herpesov, ktore mame temer vsetci v tele permanentne, nez vsetky
mastickovania a specialne ozarovania zvonku. Virusy su v celom tele a
objavia sa naplno, ked je telo oslabene. A nesposobuju len opar, ako sa
mnohi naivne nazdavaju, ale aj poskodzovanie nervov(bolesti,
depresie...), poskodzovanie sliznic(zapaly...)poskodzovanie zaludocnej
sliznice,oci, pankreasu, pecene atd, su aj jednou z pricin tzv. autoimunnych
chorob(v spojeni casto s bakteriami a mykoplazmami)
Takze znova zdoraznujem, zvysujte si viralnu imunitu a kazdy by mal brat
aspon selen, zinok a obcas probiotika, ti co maju viac problemov tj
castejsie sa opakujuce prejavy(opar, pasovy opar,genitalny herpes,
bolesti z roznych zapalov atd) si mozu vybrat s nasledujucich zoradenych
zhruba podla ucinnosti:
Zinok, selen ,Lactobacilus Bulgaricus
aloe vera(dlhodobo brane zvysi imunitu voci nielen virusom ale aj inym),
l-lysin, vitamin C vo vacsich davkach, echinacea, baza, astragalus, GSE,
oreganovy olej,collostrum,citral, lapacho, extrakt z olivovych listov a velmi ucinny
chaparal(larrea tridentata).
Su aj ine silne zname ako betulin a huba chaga, ale zatial su
prakticky nepristupne, lebo ich vyroba a rozsirovanie sa znacne blokuje.
Su to alkoholicky vytazok z brezovej kory a parazitna huba rastuca na breze.
Tinktura, obsahujuca 2 az 5 % betulinu sa da pripravit zmiesanim 3 vahovych dielov alkoholu(96% etylalkohol=lieh) a 1 dielu mletej vrchnej brezovej kory. Pretriasat dobre denne v uzavretej flasi(zavareninova) za 3 tyzdne zliat, nefiltrovat a brat 3x2 lyzicky , najlepsie do mlieka
Klinicky ucinna davka chagy, praskovej je 7 az 10 gramov denne, pouzivane pri viralnych a rakovinach (inonotuus obliquus, rezavec sikmy, cierna huba vyzerajuca ako hruda cierneho blata na brezach). Pravdepodobne sa da najst aj na Slovensku v brezovych lesoch na vychode.

Amazonas85

L-lizin
* podporuje imunitný systém
* prevencia a ochrana proti vzniku horúčkových pľuzgierov a herpesových vírusov
* napomáha absorbcii vápnika v organizme (hlavne u detí), je vhodný pre rast a vývoj kostí
* udržuje správnu rovnováhu dusíka v organizme
* s pomocou vitamínu C podporuje tvorbu kolagénu, rast a obnovu tkanív
* podporuje tvorbu svalových proteínov, hormónov, enzýmov a protilátok
* pôsobí proti arginínu, ktorý podporuje rast herpetickej infekcie
* urýchľuje zotavenie po operáciách a športových zraneniach
* chráni cievy a srdce, upokojuje organizmus
* detoxikuje organizmus od olova

Určený:

* pre deti, teenagerov a dospelých, ktorí trpia na herpes
* pre športovcov
* pre vegetariánov

Odporúčané dávkovanie:

1 – 5 kps denne / nalačno

U nás sa dá kúpiť L-lizin v DM drogerie