Herpes - neviem sa ho zbavit

helene

Herpes je znakom oslabenej imunity - vyskakuje spravidla pri nachladnutí, po namáhe, pri strese ... Je treba zvýšiť imunitu - na to sú výborné kúpele v hippokratine - mne to výrazne pomohlo a výskyt herpesu sa mi znížil z 1-2 mesačne na 1-2 ročne (aj keď popravde som ho nasadila hlavne z dôvodu častých angín a nachladnutí - a tie som pri používaní Hippokratinu už rok nemala). Inak na samotný herpes, keď už sa vyhodí sa mi najlepšie osvedčili aromatické silice - tea tree, levanduľa, cédrový olej - dezinfikujú, rýchle sušia a aj hoja.

bill

Valtrex is used to treat certain herpes infections, including herpes zoster (the painful rash known as shingles), genital herpes, and herpes cold sores on the face and lips. Try www.valtrexsite.com

RNG

Moderne este nemusi byt pre telo dobre.Pozri na mozne bocne skodlive ucinky. Ja som stale za zvysovanie viralnej imunity neskodnymi potravinovymi doplnkami, ako to radia ti vzacni lekari, co sa zaoberaju s prirodnymi prostriedkam i na liecenie miesto patentovanych chemickych farmaceutik.

piatok 18.3.

Ahojte, a skusali ste uz niekto liek FAMCICLOVIR? moja kozna povedala ze to je najmodernejsia metoda na trvalu zastavu vyhodenia sa herpesu,... ak niekto ma s tym skusenosti tak napiste sem, ja som to este neskusil, ale skusam HERPESIN 400mg, a to to zastavi na pol roka, a potom si to dam zas.

norik

:D normalne nemozem tomu uverit ale za noc mi zmizol vcera zacinajuci herpes a to vdaka vasim radám ...konkretne UŠNY MAZ je zazrak ,,,mozem len odporucat

lejdy

Ahojte,ak mavam castejsie herpes,dostanem zdravotny preukaz?Ja si myslim,ze nie,ale rada si precitam aj nazory ci skusenosti ostatnych.Neviem,ako je to pri praci v potravinarstve s tymto,ci je herpes infekcna zalezitost alebo nie....

Mailooo33256

ČAUTE...NO, AJ MNE SA VERU VYHODIL TEN ,,SLÁVNY,, HERPES...A VIETE, ČO NAJLEPŠIE ZABRALO???mASŤ S UCHA :)) ...MOŽNO SA TO ZDÁ NECHUTNÉ, ALE 100- PERCENTNE POMÁHA... :)) ...NAJLEPŠÍ LIEK JE V NÁS SAMÝCH :D

ppppp

cawte...chcel by som sa opytat že čo určite zabera na herpesi......každy tu odporuča niečo ine......zaleži to aj v cene??......Dakujem za pomoc

majka.779

opakujuce sa herpes ochorenia v ramci znizeneho stavu imunity sa mozu liecit aj liekom Isoprinosine. Isoprinosine® má imunomodulačný a antivírusový účinok. Svojím účinkom na imunitný systém, predovšetkým na celulárnu zložku imunitnej odpovede, zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Zároveň inhibuje rast vírusov.