Herpes - neviem sa ho zbavit

bill

Valtrex is used to treat certain herpes infections, including herpes zoster (the painful rash known as shingles), genital herpes, and herpes cold sores on the face and lips. The best resource to help is www.valtrexsite.com

Tina23456

Dobrý večer všetkým ,
Ja mám na ústach akurát 4krásne herpesy nejde mi anu o to ako to vypadá ale tá bolesť kurnajs pomôžte mi niekto prosím nepomáha mi na to nič naozaj nič ani herpesin ani tee tree olej či ako sa to volá ani náplasťe neviem čo mám robiť potrebujem naeký zázrak potriem a bude to fuč ....

hodasova

ahojte, ja mam s herpesom problemy cely zivot a nic mi nezaberalo. krem ked som si nedala hned na zaciatku, tak uz neucinkoval a compeed mi strhli aj chrastu. pred dvomi tyzdnami som si kupila nove naplaste, volaju sa Herpatch. perfektne zaberaju a su rozpustne! nemusite si ich vobec davat dole,same sa vam rozpustia! uplne super.. vyskusajte

Eva531

Mne sa zvykol par rokov po sebe urobit herpes vzdy, ked som prisla prvykrat cez leto na kupalisko, proste chytit prvu farbu. Tak som zacala pouzivat v tomto obdobi balzam na pery s UV-filtrom (akykolvek bezne dostupny v drogeriach) a odvtedy uz taky problem nemam.

maciocicka

Herpes z pohľadu Tradičnej čínskej medicíny sa prejavi na podklade vlhkej horucosti naakumulovanej zo stagnacie Qi Pecene, teda z dlhodobych stresov a inych emocnych problemov. Moze tam byt aj predispozicia organizmu k oslabeniu Obliciek a prilis silnej Peceni. Prejavuje sa to okrem ineho podrazdenostou, bolestami pred menzesom, placlivostou, vztahovacnostou, problematickym menzesom, pripadne zrazeniny v menstruacnej krvi. Zvycajne byva prejav uz aj od zlcnika. Nuz, treba to zobrat od podlahy. Nielen zvysovat imunitu, ale aj precistovat horucosti, ktore su tam v drahach. Podla toho, v ktorych drahach, tak sa herpes prejavi bud na ustach a nose, na pase, na genitaliach.

pozrite si www.tcmclinic.sk V pripade zaujmu o TČM sa ozvite.

RNG

Posuniem zahrabane doplnky na viralnu imunitu
Selen, zinok, probitika s obsahom L.Bulgaricus,L-lysine,vitamin C, aloe vera, baza, astragalus, echinacea,collostrum, lapacho, GSE, extrakt z olivovych listov a silne:
betulin, chaga a chaparal(larrea tridentata)

daaee

Mne sa robia giganticke herpesy na brade, je to mokvajuce, hnisave a strasne bolestive. Ale raz som si v lekarni kupila HERPIK, je to perfektny vyrobok,aj ked trochu drahy ale hned mizne po par minutach.Je ich viac druhov ale pekne ho vysusi. ja som skusala vsetko mozne a nic mi nepomohlo, este sice s harmancekom je dobre si to vysusovat. Ale ten herpik je vazne dobry. Skuste na webovej stranke www.herpik.sk