Asi stop dietam !

Príspevok v téme: Asi stop dietam !
monica

vie mi niekto poradit ako chudnut zdravo a nedietovat? Pretoze ja som si uz cely organizmus pokazila vsetkymi dietami..:( Papat 5 krat denne?zda sa mi to vela..Neviem ja som tolko mesiacov stale drzala nejaku dietu a spat som pribrala teraz este viac!zase sa to snazim zhodit ale takto je to o nicom..Nepojde to takto uz dalej...A co je pravdy na tom ,ze na ranajky sa ma jedavat prevazne ovocie a az od 12 sa mozes normalne najest?neviem uz comu mam hovirt..niekde sa pise ze rano len nieco lahke cize ovocie najlepsie a od 12 uz co chces...A niekto hovori rano sa najedz poriadne telo potrebuje energiu aj tak to za cely den potom spalis...ta uz neviem co robit...Poradi mi nejaky odbornik?

andinka

Ahoj, ja by som ti 90 dnovku neodporucala, sice schudnes ale vrati sa ti to, je to dieta ako kazda ina a baby ktore ta na nu nahovaraju ju drzia a su pozitivne naladene lebo chudnu ale som zvedava kto ti ju bude odporucat ked ju skoncia a kila sa vrati - je to moj osobny nazor.. Jest 5x denne neznamena ze na 5 najest do prasknutia..Ja to robim tak ze papam ranajky, obed, veceru a ked medzitym dojde na mna hlad tak si nieco dobnem inokedy zasa uplne zabudnem na jedlo...takyto sposob mi vyhovuje a co je hlavne nepriberam :) Hlavne sa nestresuj s tym co a okolkej v kombinacii s cim mozes ci nemozes jest :) papaj zdravo ale zasa ziadny extrem a hyb sa, neboj pojde to :))

agina

Uplne jednoduchy recept. Vyskusaj tu 90 dnovu rozlisovaciu dietu, alebo skus jest 5x denne samozrejme mensie porcie a viac pohybu.Nic ine ti totiz nepomoze.