Prosim o radu

Príspevok v téme: Prosim o radu
xxxl

S priatelom sa pozname ako kamarati 9.rokov chodime spolu 4.roky.No zacal byt takym akym nikdy v zivote nebol.Pre malickosti ma takzvane zdrbe a to by nebolo vsetko, ale vybija si zlost na veciach t.z. isli sme po ulici a kopal do flase,ked sme boli v byte, tak kopal do krabice alebo do lopty a to len pre to,ze som nieco neurobila.Uz mam az strach ako sa k nemu ozvat, aby som nepovedala nejaku hlupost, aby sa nenahneval,aby som mu neublizila.
Inak je velmi zlatucky a pozorny len neviem preco robi toto?
Budem velmi rada, ak sa podelite o svoj nazor.
Dakujem vopred.

xxxl

Pre zdenoz

Jooj si Zlatucky.
Chvilu je Ok a potom zase zle.A ja uz nechcem vidiet ako sa trapi mozno aj koli mne, mozno je to aj moja vinna.

aga

je mozne ze ziarli,nerozmyslala si nad tym?co nejaky tvoj kamos?sere ho to a nevie ako ti to povedat.jedna z variant.urcite sa porozpravajte

rada

supeeeeer, hod vinu na seba. Zachvilu ta zacne kopat z lasky. A vzdy budes ty na vine. Zobud sa za tom , ze on nezvlada svoj hnev nemozes predsa ty

xxxl

Pre zdenoz

Jooj si Zlatucky.
Chvilu je Ok a potom zase zle.A ja uz nechcem vidiet ako sa trapi mozno aj koli mne, mozno je to aj moja vinna.

rada

utekaj od neho, zachvilu zacne kopat aj do teba.
Alebo , a to je este lepsie, komunikujte spolu o tom, skocte spolu ku psychologovi. Hlavne sa rozpravajte, nieco za tym bude, ked to pred tym nerobil. Mozno sa chce rozist, len to sam nedokaze a caka, ze sa s nim kvoli tomuto rozides ty. No neviem