Aknenormin

Príspevok v téme: Aknenormin
fero99

BOL SOM U KOZNEJ,A TA MI UZ KONECNE CHCE PREDPISAT AKNENORMIN,LEN ESTE MUSIM IST NA KRVNE TESTY...POVEDALA,ZE SA NEMAM BAT VEDLAJSICH UCINKOV,AZ NA SUCHE PERY..A TIEZ POVEDALA,ZE MALA PACIENTA,KTOREMU NESKUTOCNE POMOHOL ROACUTTAN...MYSLITE SI ZE JE LEPSI ROACUTAN AKO AKNENORMIN? ALEBO JE TO JEDNO? LEBO VIEM,ZE ZA AKNENORMIN SA VRAJ NEDOPLACA NIC...PROSIM PISTE TI KTORI STE SA LIECILI AKNENORMINOM,ALEBO ROACUTANOM...A AKO PREBEHALA VASA LIECBA,TI KTORI O TEJ LIECBE STE LEN POCULI,NEPISTE..DAKUJEM

roxinka

chcem sa spytat...ak beriete aknenormin..vedlajsie ucinky su moc silne?..v pribalovom letaku tu pisu dost hrozne veci a bojim sa..

kvek

ahojte ja beriem aknenormin 20mg a beriem uz ho mesiec a chodim stale na odber krvi doktorka ma sleduje ci sa dajake hodnoty nezvisili a mozem povedat ze je to lepsie pery su dost suche az pomadu musim si davat a myslim ze mne aj vam to pomoze viem ake to je ..

rastoooo

ja to beriem uz 7 mesiacov a pomahato aj sem tam sa mi spravi nejaka vyrazka ale to preto ze sem tam si ju sam vytlacim ale inac je super aj ked mam suche pery ale to je ok

wiwi

dakujem za odpoved a ešte sa vás chcem spýtať aké boli potrebne odbery nato aby ste mohli začať užívať tieto lieky. a ešte bol výsledov viditeľný? ozaj pomohlo proti akné? dakujem!

redsun

Tak ja beriem AKNENORMIN20mg uz od novembra a musim povedat ze jebaky sa mi robia stale....nie az tak vo velkom ale robia mne to asi nezabera a am dost suche pery a usta a celo nemam vobec suche kde sa mi robia tie akne....mne to asi ani nezaberie u kazdeho je to ine DRZIM palce

jaja

Mne pomohol obycajny duac gel, zynerit ci nejake aantibiotika...

roacuttan je podla mna radikalne riesenie...skodi to strasne na pecen a celkovo nici organizmus...silne chemikalie jednoducho povedane...

neskusaala si nieco ine ?? napriklad antikoncepciu ?