Mam 16 on 28 a cakame malicke

cucu5

nancy držím ti moc palčeky a prajem ti to babatko aj ked je to podla mna v tvojom veku dosť priskoro...ale ty to určite zvládneš...hlavne mysli na to, že to maličke ťa potrebuje a za nič nemôže...myslím, že byť matkou je to najkrajšie na tomto svete...

gigii

AHOJ NANCY =)chcela som len napisat ze nejsi sama ja mam tiez priatela taliana zijem tu snim vyse roka aj nieco a pred par dnami som zistila ze som tehotna =)my sme to ale planovali ..tak ja len ze nejsi sama a taliani su dost rodinne zalozeny co ja viem ale tak najdu sa aj vynimky...ked xces napis pokecame=)ja budem mat za par mesiacov 22 rokov

lucia87

No nechapem. Ak si myslite, ze si vymysla, tak nereagujte a kaslite na tuto temu. Ale ak je to naopak, tak sa momentalne navazate do tehotnej 16rocnej baby. A ze pise podobne ako dakto iny? A vy ked ste mali 16, nemali ste podobny styl reci a spravnia ako vasi rovesnici? Nancy drzim palce

kaja1

len tak nahodou som si precitala cely tento prispevok a zda mi mi nancy fakt zvastne tvoje spravnie a veci ktore pises. aj keby si bola tehotna tak co, ides tu vsetkych kritizovat za to ze si myslia, ze je to trosku divne? pravdupovediac mne sa to tiez moc nezda lebo to vyzera ako telenovela a ked sa ti nepaci nazor inych tak sa radsej porozpravaj s rodicmi alebo kamoskami a nesnaz sa na seba putat pozornost