prosim poradte!!!

Príspevok v téme: prosim poradte!!!
nestasnaaa

ahojte...mam taky mensi problem.v stredu mi maju vybrat krcne mandle ale od vcera ma zacalo skrabat v hrdle,na vecer som uz ani nemohla prehltat a stratila som hlas.teraz je to uz lepsie,hrdlo neboli,hlas mam ako tak ale stale vykasliavam..neviete mi poradit nieco co by som si mohla davat nech sa to do utorka napravi?

miri

nestasnaaa napíš mi mail ja ti potom spätne pošlem článok čo ti na to pomôže a čo mne na to stále pomáha

RNG

V prirode je plno sirokospektralnych antimikrobialnych latok, velmi ucinnych.
Spomeniem niekolko: selen, zinok, GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, caj z gravioly....
Najdes ich v roznych doplnkovych obchodoch. Aj v mojich.

....

tantum verde roztok.alebo propolis.ale ak sa nebudes stale citit dobre, nech to prelozia-dovod-pozakrokove komplikacie.

nestasnaaa

heh to stale ja aj ked som odpisala z druheho nicku..som si ani neuvedomila :D ok velmi pekne dakujem za radu snad to pomoze lebo zasa novy termin si davat ked tento uz od juna mam dohodnuty...snad to prejde :)

nestasnaaa

dakujem za rady! urcite vyskusam... zatial do seba lejem cajiky jak keby zadarmo boli :) strepsils a nejake preventan quatro si davam...zeby to pomahalo nemozem povedat...uz som skusala kloktat tou slanou vodou pred par hodinami ale zacalo ma potom hrdlo stipat tak neviem ci to je dobre alebo zle a mam pokracovat v tom...???