Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pekne kucierky

silviaaa

alina:skus pouzivat pripravky na kucerave vlasy a mozno ti po case zostanu kucerave.niekomu to pomohlo tak to mozes aj ty skusit

flower

kucerave vlasy su specificke tym, ze by si ich v ziadnom pripade nemala osetrovat inou kozmetikou ako tou urcenou vyslovene na kucerave vlasy. k zakladnej starostlivosti o kucery by malo patrit striedme umyvanie vlasov, najlepsie nie viac ako trikrat tyzdenne. avsak po kazdom umyti vlasov je potrebne naniest kondicioner, vyskusat mozes aj vyzivujuce mlieko na vlasy. odbornici odporucaju kuceravym vlasom aj pouzivanie neoplachovatelnych kondicionerov a raz tyzdenne hydratujucu a regenerujucu masku.

Slaninnka

No ja mam tiez kucerave vlasy a tie som si ich predtym vyrovnavala,ale kuciery mi vydrzia maximalne v den umytia,na dalsi den su uz nepekne a tak ci tak ich musim rozcesat...a to aby som mala kucerave docielim jedine dobrym kondicionerom a voskom,aj to nie je ono,teda nie su to prave kucery...a neviem ako do dosiahnut aby som znova take mala...

silviaaa

mandla:skus si kupit z avonu v takej malej flasticke setrum proti krepovitosti extra silne stoji asi 160 sk mozno ti pomoze ......a ty si tie vlasy aj ceses ???????

mandla

no ja pouzivam od lybar na kucerave vlasy.

ale aj tak nic nepomoze mi lebo potom sa mi aj tak skrepuju.

ted si chcem kupit sampon na vlnite vlasy,viete poradit aky je dobry????

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.