intimna oblast

Príspevok v téme: intimna oblast
pls radu

neviem o co sa jedna a to ma privadza do sialenstva.Pocas menstruacie sa mi na intimnom mieste objavili crvene flaky {skvrny} ktore velmi svrbia pabia az boli po case sa mi objavila na mieste sucha koza kto ra schadza dole ale neznesitelne svrbenie neprestava. Prosim ak by ste mi niekto vedeli pomoct napiste dakujem

bbabaa

Ahoj, no ja som to tiez mala a isla som gu ginekologovi a zevraj pliesen to bola dal mi capiky a daaky puder na to fakt to pomohlo ale po case sa mi to stale vracia a je to strasne ale choj ku ginosovi fakt da ti lieky a bude o dost lepsie ver mi viem o com hovorim

lucia87

ak to suvisi s menstruaciou, ja by som tiez isla najprv ku gynekologovi. Ozaj a nie si alergicka ma vlozky, to by vysvetlovalo, preco vzdy len koza pri menstruacii....skus pouzivat jeden cas len tampony a na noc dake vlozky sensitive...

1bambulka14

aaarikaaa, lenže pokial ona nemala ten sex, tak by určite mala ist radsej ku kožnej, ale aj ku gynekologovi samozrejme...lenže gynekolog ta vyšetruje z vnutra a nie z vonka...gynekolog by ta aj tak poslal ku kožnej..

aaarikaaa

Uz si mala sex??mozno to suvisi aj s nejakou chorobou..ja by som skor isla najskor ku gynekologovi..predsalen sa koznemu spovedat o takýchto intimnych veciach..a mozno ta posle gynekolog za koznym..ale aj tak by som isla radsej tam..

1bambulka14

no ja ti asi poradiť neviem, ale ja by som s tym radsej zašla ku kožnej alebo možno aj ku gynekologovi, ale skôr k tej kožnej..