Bojim sa ze som v tom :( pomozte mi

radte

ahojte pytam si radu ako to chodi v polodnych a neplodnych dni moja menstruacia sa skoncila3-4 oktobrom potom stale mam trocha 3-4 dni mensie vytoky 10 octobra vcera sme sa milovali a manzel si nieje isty ci nahodou nieco nevniklo do v nutra posvy lebo ked to vytiahol tak si vsimol ze spermia uz vychadzala vonka baby radte mam neaku sancu ze nebudem tehotna ako sa to vlastne berie kolko dni po menstruacii su neplodne dni vdaka za rady evicka ahoj

tiňuška

fixka0001...nemáš sa čoho báť, tehotná určite nie si, ak si dostalala menštruáciu, tak to je dobre. To napätia v prsníkoch je len nádznak tvojho vnútorného stresu,že sa bojíš, že si v tom. A to časté cikanie ti prejde tak do 2týždňov, súvisí to s tým, že si po prvýkrát mala pohlavný styk. Ja som mala také isté príznaky a tiež som sa strašne bála a už je to viac ako rok a bábo nemám :) Takže neboooj.

fixka0001

prosim vas poradte mi mala som pohlavny styk ( s kondomom ale zosmikol sa).menstruaciu som normalne dostala...ale teraz tyzden po nej mam strasne napetie v prsnikoch a hrozne ma bolia...moze to byt z toho ze som tehotna alebo mi rastu( mam 16), a este k tomu stale chodiim na wc a cikam...prosiim poradte mi dakujem velmi pekne..

age44

ked ti len skoncila menstruacia, nemala by si mat plodne dni. tie su az okolo 14. dna cyklu. prvy den sa rata prvy den menstruacie. takze si bola cca6. den? to je este daleko od ovulacie. pozor treba davat az okolo 10 - 15 dna cyklu

lianka

no super,ja som dost krvacala a bolelo,ale dalo sa to zniest a tiez bol ku mne mily a bolo to krasne;o)a stale to je krasne;o)idem uz..spravim si cajik a idem vylezat chorobu;o(tak dufam,ze som pomohla a vsetko je v poriadku,nemas sa nad cim trapit;o)papaa

majuška

No Bolelo iba troska.... red tyzdnom sme tiez boli spolu a chceli sme to skusit ale bolelo am to strasne tak mi povedal ze radsej pockame a objal ma... bolo to mile.. a vcera.. bolelo to jasne alenie velmi a nekrvacala som :)

lianka

majuska nemas ziadnu poruchu,je to uplne normalne;o)))som rada,ze som ta upokojila;o)a velmi bolelo?presne tak,najkrajsie je to s niekym koho milujes a kto miluje teba...to nikdy lutovat nebudeme si myslim;o)to je hlavne,ze to bolo pekne,takze no problem fakt;o)

majuška

Lianka :) uz som sa zlakla ze mam dajaku poruchu :) bol strasne mily ku mne :) bol strasne vzruseny tak nekontroloval svoju rychlost ale ked som mu povedalal ze pomalicky :) tak spomalil a bolo to pekne :) Milujem ho :) sme spolu uz tri rocky :)