Bojim sa ze som v tom :( pomozte mi

majuška

Boli sme na chatke len my dvaja... kondomy kupene mal ale... bol taky vzruseny ze sa mu nechcfelo ist po kondomy... vravel ze len na 5 minut.. atd atd a ze pozor si da... ale uz sem sa dohodli ze najblizsie pouzijeme kondomik :)

lianka

no on ma pravdu-mas neplodne dni,takze by sa nemalo pravdepodobne nic stat.no tak to si ho radsej mal utriet...treba dat pozor aj na malickosti,nech sa potom nebavame:o)a on chce radsej bez ochrany,ze si da pozor?lebo nato by som sa aj tak nespoliehala ja osobne...

majuška

Nie.. pisala som som ze sa troska bojim a on vravel ze uricte tehotna niesom pretoze vcera som este rano mala menzes... vecer som ho uz nemala takze... on vravi ze mam neplodne dni takze by to nemalo byt nic a este mi vrvi ze sa nemam coho bat ze on si pozor dal :) tak nefiem teraz :) ale vies on sa vystriekal... potom asi po hodine zase do mna zasunul... a vtaka utretheo nemal cize....

lianka

no naisto to budes vediet len ked dostanes menstruaciu,cize cca o mesiac
no a pocity su...no vravi sa,(ja som este nebola tehotna:o)ze citis tlak v prsiach a je ti zle ked si umyvas zuby a takee...ale to nemusi byt.no a je tu este jedna moznost tehotensky test.ale myslim,ze nie si tehotna:o)priatel sa neobava?