PRVY SEX NIC SOM Z TOHO NEMAL AJE TO NORMALNE?

kkq

majulienka69, keď si sa učila jazdiť na bicykli, tiež Ti to hneď išlo? Však všetko chce čas, a hlavne nečítaj blbosti v rôznych časopisoch, ako neaké baby píšu, že pri prvom milovaní zažili niekoľko násobné orgazmy.

majulienka96

takze.... som tu zase stym istym probelmom milovali sme sa uz po treti krat a stale nic z toho nemam.. vobec nic... ako niekedy mam pocit ze je to uz ono ale nieje to take fajne ako kazdy vravi kedy konecne zacnem mat pozitok aj ja?

chalan z ba

no ja sa s priatelkou pokusam o sex uz asi mesiac a stale sa nam to nedari lebo ju to strasne boli a nedokazem preto do nej vniknut

pixi

bolo to len prvýkrát...to je vždy o ničom...bolí to a baba väčšinou z toho nič nemá...u mna to bolo tak isto...až na ten tlak, cez tu bolesť som fakt nič necítila a potom ked sme to skušali viac-krát, tak ja stále nič...už ma to prestávalo baviť...ale časom sme prišli na taku polohu, ktorá vyhovuje obidvom a sme uspokojený obaja...a stále sa to len zdokonaluje, tak si z toho nič nerob, ešte to bolo len prvý-krát...:-)uvidíš, že časom to bude lepšie...