Kryoterapia

sfera

Alternativa, velmi pekne Ti dakujem za ochotu aj za prispevok. Uz viem, ze to aj na zaklade tejto Tvojej informacie ovela radsej pojdem skusit. Napisem potom sem aj ja svoje skusenosti, mozno to pomoze zase niekomu inemu.

Alternativa

Pridam sprostredkovane skusenost: jeden znamy chodi pravidelne - formou kur. Ma vraj vyborne zlepsenie zdrav. stavu. Nasi mladi tiez boli v kryokomore v zahranici. Nemali zdrav. problem, isli zo zvedavosti. Hovorili, ze sa tym kratkym pobytom v kryokomore doslova "naspeedovali" energiou. Hoci dcera vravela, ze pri 1. vstupe tiez mala zmiesane pocity z toho mraziveho priestoru, hoci chlad neprijimala neprijemne. Len hlavicka bola zaskocena :o)

ixiiik

tak ja som v kryokomore nebola,no moja jedna znama to skusila zo zvedavosti.Po navsteve povedala len jedno:Uz nikdy viac sa nedam nahovorit na Sibir :) takze asi tak.Hovorila ze jej to raz stacilo.Mozno ze to ma ucinok no je to velmi neprijemne.

Alternativa

Kedze mam alergiu na chlad, tak osobna skusenost nebude. Teoreticky viem o tejto terapii, aj o vybornych ucinkoch v mojom okoli. V kryocentre si daj veci vysvetlit, aby Ta nezaskocilo napr. uzavretie v priestore na tie 2-3 minuty. Urcite Ti odporucam terapiu v kryokomore, nielen v takom boxe, kde hlava je mimo box.