RNG - davkovanie doplnkov

Príspevok v téme: RNG - davkovanie doplnkov
janiq

Dobry den, objednala som si doplnky z Vasej firmy, som velmi spokojna s pristupom (pani Machu ma aj telefonicky kontaktovala), len sa chcem spytat, ci mam dodrziavat doporucene davkovanie podla navodu. Mam Stress B, Wild Yam, Primrose oil, Dong Quai, Selen a GSE. Nebude toho naraz vela? Mam obmedzit niektore doplnky? 16.10. idem na operaciu v narkoze, tak ci mozem uz zacat s uzivanim. P.S: Ku pripravku GSE nebol letacik, mozete mi odporucit davkovanie, prosim? Dakujem a tesim sa na dalsiu spolupracu :).

RNG

Potravinove doplnky sa nekontraindikuju, ale nie je dobre brat antimikrobialne s probiotikami, musi byt medzi nimi pauza aspon tri hodiny.
Tesne pred operaciou sa neodporuca brat prirodzene riedice krvi(rybaci olej, policosanol, bromelain), ale osobne s tym nesuhlasim, totiz predidu cirkulacii krvnych zrazenin, ale maju kontraindikaciu na synteticke riedice krvi, ktore lekari casto pri operacii pouzivaju(coumadin, warfrin)
Potravinove doplnky su potravinove doplnky, nie lieky a pokial neprekrocis odporucenu davky, mozes ich brat za hrste.
Ja ich beriem akurat dost.
Na cukrovku(5 roznych) na travenie(3)antioxidanty (2)a na klby(2).
Obcas aj zelene a ine, podla potreby.
A samozrejme ked na mna nieco lezie, antimikrobialne a posilnujuce imunitu(3-5). Vtedy niekedy vysadim ine, aby som mohol brat extra proti chorobe.
Su to koncentraty, vyzaduju vela vody!

janiq

No, ale asi som tak troska skryty hypochonder, lebo najradsej by som spapala vseko a naraz a uz len cakala na priaznivy ucinok :)))

janiq

Ano, je tam popis, ale zda sa mi privela, ked budem uzivat "vsetko a naraz" :), ako hypochonder :), tak radsej nech sa RNG vyjadri, ci sa vzajomne niektore pripravky nekontraindikuju. Ale diky Aginka ;)

tittel

Aj ja by som sa chcel spytat, ake su odporucane davky vitaminu C (ester C), selenu a vitaminu E z Vasej firmy vo vztahu k nadorovym ochoreniam. Dakujem

agina

Aj ja uzivam GSE od RNG-ho. Je to teda poriadne horke....bleeeee....ale pre zdravie treba nieco vydrzat. Takze 15-20 kvapiek do litra vody.