Krvava stolica

zaza

Ahoj!Tiež mam problém s krvou v stolici aj celkovo so stolicou,ktorú mám veľmi nepravidelnú.Niekedy aj viac ako týždeň nejdem na veľkú.Kvr niekedy mám niekedy vôbec,nezáležiac na tom či je stolica maka alebo tvrda.V rod.mame rak.hrubého čreva.Pred 2r. som bola u lekára ale ten sa tváril že to nič nieje a povedal že mam piť viac vody a jesť viac ovocia.Aj keď ovocia jem viac ako dosť a dodržujem pitný režim.Čo si o tom myslite?Je na tom niečo alebo mam zmeniť lekára ?

miki

mariaa kto si tu akoze namysla napisala som co mi povedala doktorka a ty hned ze si namyslam akoze neviem kto by ju chcel trosku sa zamysli nad tym co si povedala

[zruseny12]

uplne nie,ale stresom si clovek len privola probl.tak naco si namyslat.Jasne,ze traba nejaku preventivu,ale nie hned si namyslat,ze mam rakovinu.PA

hehm

mariaaa
no to myslim ze takto to iste nefunguje, asi az ked je uz neskoro,prilis neskoro,na to by som sa teda nespoliehala.
ked sa da s rakovinou co to robit, neboli, necitis ju, nerobi problemy, pravev tom je ZAKERNA, a preto je doraz na prevenciu, ktora je i tak dost nepostacujuca

mariaa

Ahoj miki,moj dedo tiez mal rakovinu.A ja chvala bohu mam len hem.aspon si myslim,ale to by sme citili.Budem Ti drzat palce,a zatial sa drz,mne sa krvacanie objavi aj pri strese,aj ked dlho sedim.Tak sa maj krasne,a ozvi sa az budes mat po tom.ahoj.

miki

Tak dnes som sa bola objednat idem na vysetrenie az 5.12.07 sa ma pytala obvodna lekarka ci v rodine niekto mal rakovinu hrubeho creva,tak som zistila,ze babka mala tak vraj cim skor no ale este mesiac a pol musim cakat na vysetrenie,ale ze to moze byt hocico tak uvidime,len dufam,ze to nebude to co mala babka...drzte palceky

mariaa

Mne tiez nahana strach ta krv,ale povedali mi,ze mam hemeroidy tak to aj tak beriem.Mam ich aj v hrubom creve,19cm od konecnika.To je ale tema,ze.Ale aj take problemi clovek musi riesit.Co sa da robit.Ze vraj sa da kupit aj test na rakovinu v lekarni,ela ja som zatial nechala to tak.Aj tak co sa ma stat,to sa stane.