Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liečiteľka Anežka z Košíc, poznáte?

Mončiči

Poznám Anežku, bola som za ňou, pomohla mi.Problém so žalúdkom, nespavosť....pomohla mi.Aj iné problémy videla, ktoré lekári zbadali až oveľa neskôr...Po 5 rokoch sa zase za ňou chystám, aj s celou rodinou.

pomohlo

Aj touto cestou chcem pani Anežke poďakovať za pomoc v problémoch, kt. má trápili, bola to katastrofa... Jej okamžitá a nezištná pomoc sa výrazne prejavila na mojom zdravotnom stave, ktorý sa evidentne zlepšil. Nie som fatalista, duchár a podobne, kt. sa tu v tomto diskusnom fóre nachádzajú, na druhej strane viem, že medzi nebom a zemou je niečo, čomu celkom nerozumieme. Svoj osud, zdravie a šťastie máme všetci vo svojich rukách, často ale dochádza k zvláštnym javom a situáciám, kedy tie naše ruky ten náš osud nedržia tak pevne, ako by sme chceli a predstavovali. Buď vlastnou vinou, alebo vinou iných, inokedy zase zo všetkého čosi.
Pani Anežka má dar, od Boha, Matky prírody, Vesmíru, vysvetlenie nech si každý doplní aké chce. Tento výnimočný dar má len málo ľudí, pani Anežka s ním narába s úctou a viem, že úspešne, čo bolo určite v mojom prípade. Želám pani Anežke veľa zdravia.
S úctou

Martina ...

Anezka, je podvodnicka,ktora len okrada a klame zufalych ludi co za nou pridu s nadejou.
Rozprava presvedcivo a sem tam sa aj trafi.
Nanuti vam vitaminy za velke peniaze a vy s nadejou zaplatite vsetko ...
Neprajem jej Nic Dobre !!!

mam56

Vy len riešite stále to, aké máte choroby, ako trpíte, aké máte depresie a podobne.
Pána Boha, čoho sa tak bojíte??? Že umriete??? Však sa na to už raz vyprdnite a začnite sa rozmnožovať.
Myslíte si, že umriete, keď nespapáte nejaký liek??? Nie, neumriete, tak sa na to vykašlite.
Množte sa, majte deti, buďte už pre Krista normálni.
Však vám drbe fucked, ale statočne.
Mňa neteší to, že sa mi darí. Ja na to je.em zvysoka.
Majte deti a už pre Krista neriešte korupciu a iné pizzoviny.
Však toto je horšie ako za čias socializmu.
Fucked vám tak drbe??? To, o čom hovoria, nie je normálne. Nemyslite si to, nesnažte sa s tým stotožniť. Je to totálna chu.ovina.
To vám až JA musím povedať pravdu???
Majte deti a jebte na korupcie.
Naše nové normálne motto je a bude:
-je.em, aby som sa mal dobre!!!

mam56

Ja vám prehovorím do duše, lebo do vás vidím. Prosím Vás, prečo sa nerozmnožujete??? Chcete, aby SME vymreli????
Čo do pizze stále riešite??? Čo kto robí, kto má koľko peňazí, kto pije, kto sa stretáva s Rómami, lebo má s nimi dobrú zábavu???
Toto vás napĺňa??? Ale čím vás to napĺňa??? Ničím. No, vidíte.
JA VÁM POVIEM PRAVDU, LEBO SA MI NECHCE KLAMAŤ. KAŠLITE NA KONVENCIE.
MAJTE DETI AKO SMETÍ. POTOM BUDETE ŠŤASTNÍ.
To ste čakali na mňa??? Na blázna, kedy vám poviem pravdu???
Prosím vás na kolenách, majte deti ako smeti.
Vy ma ale nebudete počúvať, lebo vy nie ste normálni. Keďže nie ste normálni, tak to znamená, že ste nenormálni.
Pána Boha, však majte viac deti. Však vám hádam neje.e z tejto spoločnosti na kompletku, či???

mam56

Ok, dosť bolo duchariny. Ok, prišli sme z duchovného sveta, tam sa aj vraciame, ale čo na tom? Srať na to.
Len toto je podstatné:
www.youtube.com
Keď máte va.ínu, tak vám žiadne lieky neni treba.
Keď máte va.ínu, tak kašlite na duchovno, lebo treba iba ...ť.
Množte sa a budete mať veľa deti. To je moja teória. Neklamem, mám pravdu, vy ju nemáte.
Netrápte sa nad tým, kto koľko má peňazí. Má ich isto viac než ich máte Vy. Áno, je to na porazenie, tak nech vás už konečne porazí.
I need to find A nju vagina, any kind OF new vagina.
Its hard to rhyme a word like vagina. Kevin Klein kind of North Karolina.
Vagina, vagina, vagina, vagina, vagina, vagina, vagina, vagina.
Konečne na tomto fóre aj niekto normálny.
Vy, žiaľ, nie ste normálni. Výsledky psychotestov nedodám:-)

mam56

Ja som sa rozhodol, že sa nenechám liečiť tými modernými spôsobmi liečby. Som pripravený u.rieť. Všetko je zlé, čo sa vymyká z ich normy. Nie, nie všetko, čo sa vymyká z noriem je zlé, ale je do niekedy aj prospešné.
Kašlem na vaše lieky, aj na zubárov, aj na celú chémiu. Nech radšej scípnem, ale nechcem od vás nič. Ste pre mňa nepotrebný.
Čakajte si vy na chodbe 6 hodín.
Mám vás všetkých v pi.i.

Slavomír

Nepoznám pani Anežku, ale ľudia ju chvália. vyštudoval čínsku medicínu v Prahe a na praxi bola v Číne. V súčasnej dobe je terapeutov, ktorí robia čínsku medicínu viacej, hlavne v Bratislave. Pretože európska medicína má svoje obmedzenia, tak sa musíme obracať aj na naturálnu liečbu.
Napríklad moja 85 r. mama dostala zápal priedušiek. Antibiotiká od lekára jej síce pomohli, ale rozvrátili jej celý organizmus. A v tom lekári pomôcť nemôžu, takže pôjde k liečiteľovi TČM (tradičnej čínskej medicíny).

Roman z BA

Roky som zbytočne chodil za mnohými lekármi, ktorí si ma prehadzovali ako horúci zemiak, a robili na mne rôzne pokusy – bez výsledku. Medzitým ma dokázali svojou úžasnou a vedecky podloženou medicínou nadopovať rôznymi chemickými látkami - vrátane liečby cez hormóny, lebo iné už nezaberalo. Tie síce načas zabrali, ašak potom sa mi to vrátilo späť aj s úrokmi. Je to liečenie v štýle – vyliečime jednu časť – ale pritom zničíme ďalšie dve. Avšak pravá príčina sa nedorieši – o tej totiž často ani netušia. Osobne si myslím, že tomu nerozumejú, alebo sú zaslepení natoľko bodovým systémom a osobným profitom, že to ani riešiť nechcú. Veď čím horšie, tým lepšie pre nás – aspoň máme istú prácu lebo strach z choroby/smrti je veľký u každého človeka.
Vyhľadal som veľa miestnych odborníkov z celého Slovenska, ale aj tých promovaných lekárov, ktorí berú 70-95 € / hod. za konzultáciu a píšu úžasné články o zdraví na webe a v odbornej tlači, alebo majú pravidelné reportáže v televízii. Ich mená zatiaľ uvádzať nebudem, lebo som rád, že som sa z toho dostal – a že som sa hlavne dostal z pazúrov našej „zdravotnej starostlivosti“. Tej zdravotnej starostlivosti, kde každý poistenec odvádza minimálne 60 € mesačne, ale ak idete ležať do nemocnice, musíte si doniesť toaletný papier.
Zlomom bolo to, čo mi povedala jedna pani doktorka, ked sa mi stav veľmi zhoršil. Chodte ešte teraz na Vianoce domov, a po nich 28/12 ihned k nám, lebo máte také zlé výsledky, že vy sa nedožijete ani 3 mesiace. Odvtedy ubehlo 8 rokov, a ja stále žijem. Dokonca omnoho lepšie. O svojom probléme som porozprával známemu, a ten mi doporučil pani Anežku. Povedal mi, že je z Košíc, tak si musíš nájsť čas a peniaze (na cestu z BA aj na prípravky). Áno nič nie je zadarmo, aj ja som tam nechal nemalú čiastku peňazí (ale v sumáre menej ako za recepty). Pani Anežka Vás nebude tlačiť do niečoho, čo nechcete. Mal som pocit, ako keby vedela čítať myšlienky, doporučí ale nenúti prípravok, ktorý nechcete – lebo možno je pre Vás drahý alebo jednoducho neveríte, že je momentálne potrebný. Konečné rozhodnutie nechá na Vás. Treba si uvedomiť jednu vec – nevylieči Vám chorobu na jedno stretnutie – ak je to vážnejšie. To by ju potom už dávno kúpili tie bohatšie krajiny, ak by dokázala robiť zázraky na počkanie.
Avsak ak budete dodržiavať presne to, čo Vám povie, a dlhodobo nebudete porušovať zásady, ktoré s chorobou súvisia - tak sa to určite zlepší (možno stačí aj mierne zlepšenie stavu,a by ste boli v pohode – veď ako dlho ste zanedbávali svoje zdravie). Podľa mňa vždy lepšie, ako si dať „na počkanie“ vyoperovať žlčník, slezinu, mandle alebo časť čreva. Lebo to je to, čo si vypočujete spravidla v klasickej ambulancii. Týmto vyoperovaním sa totiž Váš zdravotný problém (príčina choroby) nevyrieši. Som rád, že existujú ľudia ako pani Anežka a prajem jej všetko dobré.