Liečiteľka Anežka z Košíc, poznáte?

Genesis

Neviem či ide o rovnakú osobu ale u jednej liečiteľky som v košiciach bol. Bolo to v priestoroch ako keby škôlky a bolo to skupinové liečenie. Dotyčná osoba mala na stenách kopec všelijakých certifikátov. Denne sa do toho zariadenia dochádzalo kde nás ona spoločne údajne liečila. Nebola to lacná záležitosť.

Záver:
môj osobný: úplná strata času. Nepomohla mi absolútne v ničom. Z môjho pohľadu čisto zamerané na zisk alebo inak povedané predaj nádeje za drahé peniaze.

názor s ľudí ktorí boli so mnou v skupine: sklamanie sklamanie sklamanie .. ani jednému s ktorými som sa rozprával nepomohla. Jedna pani tam dokonca bola na tri celé cykli tak verila že jej pomôže ale okrem straty peňazí nič pozitívne si odtiaľ neodniesla.

Osobne mám celkovo z liečiteľmi veľmi zlé skúsenosti. Jedno ale majú spoločné. Berú celkom pekné peniaze a majú plno pekných rečí a sugescii ale čo sa týka výsledkov tie sú u mňa nulové

0vecka

2 momma takze si sa liecila na rakovinu krcka maternice kde je uspesnost asi 70% ale vyliecila ta anezka??!! no dobre ked myslis

momma

S Anežkou mám veľmi dobré skúsenosti pomohla mi zhruba pred 8 rokmi a vďaka nej dnes som tu.Mala som rakovinu na krčku maternice nič som nevládala, chodila som na dialýzu a vtedy mi pomohla pani Anežka s jej preparátmi, vďaka ktorým som bola v pohode dostala som silu samozrejme liečila som sa aj liekmi ktoré mi predpisovali lekári a hlavne verila som Anežke . Aj dnes si kupujem preparáty od nej nakolko na kašeľ mi pomáha jej sirup, lebo iný som na trhu ani nenašla.Teraz som 5 rok po transplantácii tak že aj vďaka nej som mohla absolvovať transplantáciu, lebo ma 5 rokov jej preparáty na to pripravili, aby som mala telo v poriadku, stálo to dosť, ale neľutujem ani cent, lebo skutočne mi pomohli a moja viera v uzdravenie....

akuba

nechapem naco tam niekto ide ked sam jej neveri.Ja osobne poznam pani anezku z obdobia ked chodievala do nemecka cez blavu. Su tomu uz dobre x dlhe roky. Od vtedy sa na nu kedykolvek obratim, vzdy , podotykam vzdy mi pomohla a poradila..a nielen mne aj mojim detom. doporucila som ju aj mojim znamym, a boli spokojni.takze tak. Ked neveris, tak tam nechod.

Uky

Bola som pri pani Anežke,lebo sa na mňa lepia katastrofy a vážne ochorenia.Chcela som vedieť,či nemám/porobené/, alebo niečo také.Mojej chorobe pomôcť nemôže-o to nešlo.Anežka povedala,že mám v sebe chrípkový vírus a chcela mi predať nejaký prípravok.Problém je v tom, že sa liečim z rakoviny.Mám za sebou tri cykly, idem na štvrtý.O tom nepadlo ani slovo.Keď som jej povedala, že sa liečim a nebudem vedieť, či mám nežiadúce účinky na liečbu, alebo prípravok od nej, povedala tak ho neberte- skoro urazene.O akú moju liečbu ide - reč vôbec nebola.Porobené nemám.Mojej dcére tiež určila chrípkový vírus v tele a tiež chcela predať ten prípravok.No neviem- robila nejaké hmaty ponad sviečku a do toho jej zvonil mobil.Vybavila hovor a pokračovala v skúmaní- mobil zvonil zas...Ja nie som za takých podmienok schopná správne napísať pohľadnicu.Ona zo mňa vzala mŕtvu dušu.Názor na to celé si urobte každý sám.

tonyka

Pani Anežku veľmi dobre poznám, vyliečila mi dcéru, mala ekzém na celom tele. Začalo sa to, keď mala 4 mesiace. Dnes ma 10 rokov a po ekzéme ani stopy. Žiadny lekár nám nepomohol ako ona. Dozvedela som sa o pani Anežke až keď dcéra mala 3 roky. Neviete si predstaviť čo sme prežívali, keď som chcela aby v noci spala, musela som ju celú noc hladkať a škrabkať po celom tele. Neľutujem ani cent, ktorý som pri nej nechala. Som jej veľmi vďačná, že mi vyliečila dcéru. Zistila jej, že má veľký alergén na pečeni a ten jej spôsoboval problemi s kožou, lebo krv ktorá prechadzala cez pečeň sa nečistila, ale jej prúdila po celom tele. Takže jej ešte raz veľmi, veľmi
ďakujem.