Liečiteľka Anežka z Košíc, poznáte?

florida

evelina - ano samozrejme su aj lacnejsie, bohuzial mne diagnostikovala vaznu chorobu, na ktoru zomrel aj moj ujo, takze i lieky museli byt drahsie...

evelina

florida, ja som za dceru platila 600 +kupila som nejaky caj v lekarni. zatial vsak mozem potvrdit, ze dobre diagnostikuje, len nepznam nikoho okrem kamaratky, ci jej liecba pomáha. uvidim u dcery.

florida

kwietok - no diagnostika 300Sk,- a lieky podla toho ake, ale su velmi drahe niektore, ja som u nej nechala 2 500 SK,- ale je to jedina moznost ako mi to moze pomoct v mojom zdravotnom probleme.... ale aj tak, pri zdravi setrit netreba,... a ona si za svoju odbornost a danu chopnost zasluzii aj taketo prachy, nie su to len zbytocne vyhodene...

florida

evelina - ano mas pravdu, je velmi mila a naozaj vie nas odhadnut a zistit pricinu bez akehokolvek nasho slova... babke zistila zlomenu chrbticu v dvoch miestach /a pritom mala moja babka minuleho roku uraz pri ktorom si tie miesta zlomila/ ... nechapem ako to dokaze, ale klobuk dole pred nou... je skvela...

evelina

bola u nej moja kamaratka, citila sa stale taka unavena pol roka behala po lekaroch s alergiou. brala vyzivove doplnky a teraz lita plna energie. potom som sla aj ja kvoli dcere,a vsetko jej sama zistila, nemusela som nic hovorit. prisla aj na pricinu, ktora sa nikomu nepodarila odhalit. zatial to vyzera nadejne, tak uvidime. pani anezka je vekmi milá. hned aj mna odhadla, kto som. pred par rokmi aj vedela poradit z vestecko hladiska. kamaratke povedala, ze sa vyda za hranice. bolo nam to divne, lebo nikoho nemala. a naozaj po roku sa vydala do ciech. velmi dobre vysledky ma vraj aj ked niekto nemoze otehotniet. tak odo mna tolko o nej. ahojte.

florida

maja2251 - tak kontakt si najdes na jej stranke www.anezka.sk ... a na telefonnom cisle sa teba objednat, dostanes sa k nej lahko, je to blizko domu sv.Alzbety v KE ...tada: ak ides po Mlynskej ulici smerom k domu sv.Alzbety, tak ides stale rovno az prejdes na dalsiu velku ulicu, ktora smeruje az k Moyzesovej ulici, no a na tej ulici co deli Moyzesku od Domu sv. Alzeby ma ona svoje centrum je tam aj mapka na tej stranke...pa keby nieco opytaj sa ece

kvet

ja by som zasa chcela poprosit,ci niekto nema kontakt na ANNU KRAJICKOVU-je to liecitelka-vestkyna URNA.Z TRENCIANSKYCH TEPLIC.Dakujem-pekny den

maja2251

pre Floridu:Napíš mi prosím Ťa na ňu tel.kontakt a adresu.Akosi sa j nej dostala objednala Ťa alebo si išla len talk bez objednávky?Ďakujem a prajem Pekný deň.