Rakovina kosti?

RNG

Cajka, leukocyty su nasi ochrancovia proti mikrobom aj rakovine. Ked ich mas nizko, musis si ich zvysit.A zaroven stimulovat ich aktivitu.
Vyborne na to pracuju betaglukany, narazova davka 3x400 mg, udrzobna 2x200 mg.

cajka

Caute+rada sa ozvem na mail,ale neviem aky mate.napiste mi na yyvan@orangemail.sk.pecen mam stale zlu,aj flaky sa mi robia,aj ma svrbi stale koza.na usg ma neposlali.skusam pesterc pit,ale aj tak mam stale zle hodnoty.mna by zaujimalo ako sa da zistit rakovina ci uz kosti a krvi+tam mam tiez nizke hladiny leukocytov a uz mi chceli brat vzorku z kost.drene+vdaka za odpovede a rady cakam

71gloria

Je možné čajka,že bolesti kostí máš z osteoporózy, spomenula si raz v príspevku, že užívaš také lieky a je dosť pravdepodobné, že opuchy máš v súvislosti s výpotkom pod srdcom- perikardiálny aj to si písala v príspevku.Dlho si sa neozvala čo ďalej podnikáš, ako sa ti darí.

Valika64

cajka, aké vyšetrenia si doteraz absolvovala? Bola si na USG alebo CT? S pečeňou sa netreba zahrávať. Mám osobnú skúsenosť. Ak máš záujem, ozvi sa mi na mail. Poradím ti.

fiha

no moze to byt vselico. a krvny obraz? bol ok? pri kostiach by sa to malo v KO prejavit, no a sedimentacia a zapalove a reumaticke markery robili?
pecenove testy-to treba vypatrat, aj lieky, aj alkohol, aj hepatitida, aj... vselico mozne