Sex s panicom

shinuska

vieš čo ja mám ten istý problém ako ty.. aj sa som si už niečo preskákala a môj priateľ je panic.. no bol...a bol sklamaný z toho ako to dopadlo, že to bolo veľmi rýchle a že sa hned urobi a tak... a najlepšie je sa o tom s ním porozprávať, aj ked sa budete hanbiť

mia

Takisto zdielam Tvoj problem, mam chalana, kt bol panic a ja uz niecim preskakala a hladala som na nete, kto ma ake skusenosti a nakoniec sa ukazalo, ze som sa nemusela nicoho obavat, keby mi to nepovedal,tak to nikdy nezistim z jeho spravania. dovolim si povedat, ze bol aktivnejsi ako ostatni, kt si myslia, ze su pupkom sveta a ze sa pri nich v posteli budeme od rozkose skriabat po stenach.
neopakovatelny pocit, vidiet chlapa, ktory sa prvykrat dotkne genitalii opacneho pohlavia, spoznava jeho nahe telo a vsetko so sexom spojene. citim sa ako kralovna. tie kecy o jednom partnerovi pre zivot asi maju nieco do seba, teraz mi je luto,ze to nie je take aj pre neho.

Lilu

nic mu nevysvetluj, on vie velmi dobre co a ako, len to ece nemal moznost vyskusat v praxi.nechaj tomu volny priebeh, mozno bude trosku nesmely....ale on sa do toho velmi rychlo dostane to sa neboj.ved ni tebe tvoj prvy asi nevysvetloval ze co mas robit a tak, vedela si dobre co ta caka, apson priblizne :) maj sa pekne

**

lenočka: ja som tiež veriaca, chodím do kostola, mám skvelé vzťahy s našimi kňazmi, ale takto sa neevanjelizuje:)každý má slobodnú vôľu od Pána

tia

nesnaž sa mu niečo navnucovať..aby sa nezľakol. keď budete pri nežnostiach, tak rob veci pomaly a snaž sa ho nejak navodiť. a keď bude opakovať, tak to zabralo:)) a možno to bude taký žrebec, že budeš kukať:))

lezli

Podľa mna to záleží aj na partnerovi. Vysvetluj mu nič nemusíš. Spoliehaj sa na city.. Je to blbý pocit ked je baba už skúsená a chalan len teraz začína. Ale určite sa do toho pomaly dostane ;o)

peggy

ale je to jedno,ked miluje tak nikomu to nevadi,ci je alebo nie je.alebo si niekto vybera iba panny a panicov ci naopak podmienka je aby neboli?
hlupost,tak naco robit problem tam kde nie je?

fifa

Ahoj nechaj to proste plynúť,navodte si peknú atmosféru, nerobte to podľa scenára.
Milá Lenočka tiež som veriaca, aj ked kostol som už dlho nenavštívila.Boh povedal milujte sa,množte sa.Nehvorím s každým:-)ale chcem len povedať že samotná cirkev ma veľmi striktné a zastaralé pravidlá,aj myslím že aj pápež povedal,že by to bolo treba pomeniť.Nikomu nekrivdím ked sa 2ľudia rozhodnú až po svadbe prosím.Ale čo je na tom ak sa spolu vyspia.Čo ked v manželstve zistia že im sex neklape?Myslím že toto by asi Boh nechcel. Chcem len povedať že veľa vecí nieje tak ako vyzerá,a ľudia si to vedia aj naformulovať podľa seba ko im to vyhovuje.Koľko bolo v minulosti žabomyších vojen kôli cirkvi.Ale to sa mi už nechce rozpísovať.Tak ked sa dvaja mladí milujú prečo nie.
Milá mbo nerob z toho traumu a bude to krajšie ako očakávaš.pa

daphne

pre lenočku, ktorá to asim aj tak už čítať nebude:ja som tiež veriaca, ale myslím,,že tvoj názor je prežitok.kto chce nech si to tak robí,nikto mu to nebere.ale radšej sa spoznať pred svadbou aj potejto stránke ako mať potom kvoli tomu spory.keby to bolo tak ,tak potom ktorí vyzerajú akoby mali vstupiť do klaštora-sa beru kvoli tomu že ona je tehotná

Slaninnka

Urcite sa netreba bat,a skus to brat s humorom,netreba sa ponahlat a radsej chodte na to pomalsie aby on nebol potom sokovany...