strava podla krvnej skupiny

mariaa

Flower,sak ja to mam to iste keby som sa podla toho riadila,tak by som malo co jedla,a su tam aj jedla ktore mam rada a ja ich nemozem.To je na kazdom jak sa rozhodne.Maj sa krasne,prijemnu nedelu.Len tam cloveku zistia aj ine veci.Co mne napr.na hemetologii,ani obvodna pri odbere krvy nezistili,alebo nepovedali?No to je jedno.

flower

mariaa, vies, napisala som to preto, pretoze podla mojej krvnej skupiny by som uplne mala vylucit jedla typu: orechy, semienka, fazulu, hrach, kukuricu, pohanku, psenicu, olivy, rajciny, redkovky, granatove jablka, paradajkovu stavu, ... a prave tieto potraviny su najzdravsie pre telo. ale jasne, je to kazdeho osobna vec ci sa tym bude riadit alebo nie.

mariaa

AHOJ ALOEA,objednat sa musis a zalazi jak budu mat volne miesta.V KE to stalo 5oosk,ked som tam bola ja.FLOWER,to neni ziadna DIETA,tam len pomahaju ludom,ked im chybaju vitam. a mineral.A je len na kazdom ci sa bude riadit podla toho,co bude jest.Mne robil tu kvapku krvy,lekar ktory je normalne GASTROENTOLOG,ale zaobera sa aj tou kvapkou krvy.Tazko sa pise o takych veciach,ale urcite nie je to o diete,hlavne nie na chudnutie.Mozno,vtedy da dietu,ked zisti nejake traviace problemi.Mne to osobne pomohlo a velmi.Keby mi to nepomohlo,tak o tom nepisem.Zatial sa maj Aloea, a daj vediet ako si pochodila.

aloea

Mariaa dik,
v pondelok tam budem volat. Asi sa tam musim dopredu objednat. teraz som mimo Slovenska. Ako najskor ma zoberu, lebo uz za tyzden som doma, ale len na tri dni,, apotom kolko to asi stoji ??
dik

mariaa

Ahoj,aloea,tu je ta adrasa do Ziliny HORNY VAL 8/17 cisl.tel.041/5624960,Mudr.Tobolova,Mudr.Podhoranyi ova.Este Ti napisem adresu na web:www.calivita.sk Prajem Ti vela stastia.

aloea

mariaa.
pisala si, ze je to aj v ZA, mohla by si mi dat tel.cislo a nejaku adresu? Je to nejaka privatna ambulancia? prosim nieco blizsie
dik

mariaa

Beta,ahoj.Zistil mi,ze som v miernom strese,mala som malo vit.B.POtom mi predpisal selen,zinok,vapnik,horcik,vit.E ALE,toto nie je pre kazdeho kto ma skup.krvy ako ja.Ty beta by si musela ist na kvapku krvy,zobrali by ti krv z prstu a pod mikroskopom pred tebou by to zistoval co ti chyba.Den predtym sa neje,ale to by ti vsetko povedali keby si sa objednala.povedali by ti tam aj o tom ktore potrav.mozes jest,len nie doslova,maju svoju lekaren v ktorej si mozes zakupit plagat na ktorom je rozpisane,co kto moze podla krvnej sk.jest.Ja sa nedrzim toho uz som pis.lebo vela veci ktore mam rada by som musela vynechat.Jem co mi chuti,a co si telo vypyta.tak neviem ci som ti pomohla.Mam aj tel.cisla na lek.co to robia keby si chcela.Je to v KE,BA,a v ZILINE.

mariaa

Ahoj,anka,ja som bola u lekara na kvapku krvya tam mi lekar dal tiez plagat kde je napisano co mam jest,podla krvnej skupiny.Ale ja toto nedodrzujem,lebo vela veci ktore mam rada by som nemohla jest.Len mineraly a vytaminy beriem co mi predpisal,A TO MI VELMI POMOHLO.SOM VELMI SPOKOJNA Z VYSLEDKOM,LEN TO MUSIM PRAVIDELNE A POCTIVO DODRZIAVAT.Idem na kontrolu po 5tich mes.dufam,ze bude to vidiet aj na krvy.Lebo,ja som uz nevladala a bola som jak totalna troska.Ja mam nula rh pozitiv.skupinu krvy.Maj sa krasne,ak to bude mozne este sa ozvem ak by si este nieco chcela.Ak to bude mozne.