socialna_fobia

Príspevok v téme: socialna_fobia
velmi_zvedava

Chcem sa vas spytat, tych co si myslite alebo viete, ze mate socialnu fobiu. Ked sa stretnete s novymi ludmi rozklepete sa a potom sa ukludnite, alebo vam ten tras trva stale. Velmi ma to zaujima. Lebo ja som na zaciatku dost nervozna, ale casom to prejde, tak chcem vediet, ci aj toto sa da chapat ako socialna fobia.

hihi

u mna je to zas naopak, ja si nevsimam to cervenanie, ale ten tras ruky mi vadi, ked napr. si mam robit nejake poznamky alebo ked si pripijam. U mna male pohariky nemaju sancu, cim vacsi tym lepsie.

velmi_zvedava

Mna tiez na tom stve, ze sa mi trasu ruky, to asi najviac. Chcela by som sa toho zbavit, ale neviem ako. Dost ma to obmedzuje.

dada123

...no ja som proste taka strasne roztrzita, nekludna, neprirodzena....to ked chces urobit dobry dojem, tak je to este horsie....a to trasenie ruk trva tusim stale, uz radsej ani nefajcim :)))....teda ak si sa to pytal mna :))))

dada123

...no ja som presne taka ista....mne sa este aj strasne trasu ruky a uz mi to aj prekaza, ked sa chcem s niekym zoznamit....podla mna to je taka lehsia fobia...horsie by to bolo, keby si sa napriklad bala chodit nakupovat, chodit do autobusu a tak....takze si v poho...neboj :)))