da sa to?ja uz neviem ako..poradte pls

danuska1

hlavne nevracaj a nedavaj si prehanadlo. mozes si nato zvyknut a uvidis ako sa ti odvdacia creva... - pokazene..
a ako?

danuska1

co blaznis! nevracaj! chod sa radsej prebehnut. a vlasne kolko vazis a merias?? mne to prijde akoby si si chcela vypestovat bulimiu. nic v zlom

netreba

zjedla som polovicku chleba,keksik a oriesky,citim sa tsrasne,chcela som zvracat ale neslo to.. pomoc ako to mam teraz vyprazdnit?aby to zomna vyslo von hned?prosim prosim,je to vlemi surne:((

danuska1

ano, ale to nemala nic v zaludku - to suhlasim. len tvrdim, ze ked niekto nebude jest po 18 ci 19 tak nebude mat automaticky vredy. ved su: ranajky, desiata, obed, olovrant, vecera. toto musi do 18 ci 19 stihnut

lea

vredy sposobuje silna kyselina v zaludku, mama ich mala uz 3x. a ked je zaludok prazdny, nema co travit, tak obrazne poziera sam seba.

danuska1

vredy??? - tie nie su od zlych stravovacich navykov! a co sa tyka oklamat hlad - skus si dat 3 pohare vody a uvidis, ze si nebola hladna ale smedna :)... ale potom to vecerne behanie

fraisee

ale odkial mas tu debilnu blbost ze sa je do 16, od ktorej anorekticky? je sa do 18,00, tz ze o siestej ide veceraaaaaaa