POchybnosti o citoch toho druheho

Príspevok v téme: POchybnosti o citoch toho druheho
urban128

ahojte, mam jeden taky problem:
mam stale pochybnosti o citoch partnerky. sme spolu zhruba 2 mesiace ale ja stale pochybujem, ci ma ma rada, i ked je so mnou. snazim sa sam seba presvedcit ze ma rada ma, ale ten pocit ma stale prenasleduje.ona mi tiez stale opakuje,ze ma lubi ale proste mi to nejde...sme obaja veriaci,fyzicke prejavy su minimalne - obcas bozk na pery ale viac nie. pls poradte, z coho asi pramenia moje pochybnosti? niekedy ma to privadza do sialenstva. prosim, poradte. preco aj napriek vsetkemu pochybujem?

danuska1

tak jedna rada: neries, co uz nevyriesis. je to za tebou a teraz je tu nova priatelka o ktoru mas zrejmy zaujem inak by si nepotreboval poradit. skus si to utriast v hlave a daj tomu volny priechod. nezatazuj sa tym, nerozoberaj to... bud sam sebou...

urban128

no celkovo. vobec sme si nerozumeli ale mali sme sa radi. caste hadky, priatelka sa urazala co ma dost trapilo...v terajsom vztahu nemame vobec take problemy.

danuska1

tak potom je to len o tvojom pocite v hlave... objatia su ako doplnok. skus sa zamysliet odkedy? ta nieco take trapi. ten tvoj prvy vztah bol akym slovom charakteristicky?

danuska1

skus si precitat spravu - pod tou tvojou. je to o niecom inom. no, najjednoduchsia cesta ako to dat najavo tomu druhemu: objatie. no, zazila som ten pocit, ked mi stacilo byt v pritomnosti niekoho a bola som stastna ako nikdy... takze viem. a neohanaj sa tu: ze si veriaci. takze teba sa to netyka. chcu ti poradit