Kto by mi vedel poradit s dcerou.

Príspevok v téme: Kto by mi vedel poradit s dcerou.
vizi

Mam 20rocnu dceru ktora velmi malo je.vysoka je asi 172cm a vazi asi 52-53kg.Ked aj je,tak moc nevladze zjest.ma za sebou maturitu a je nezamestnana.Nic ju nebavi,nevladze.Je psychicky labilna.Mam druha s ktorym si nerozumie.Pritom viem,ze ju ma rad.Ale je to tak ci tak pre nu cudzi clovek.Ku psychiatricke ju nedostanem.Bojim sa co bude dalej.Chcela by ist do cudziny s kamaratkou.Je moc nesamostatna,musi ju niekto drzat a dirigovat.Pani doktorka povedela ze ma nabeh na anorexiu.Treba to podchytit co najskor.Som z Martina.Kto by mi mohol a vedel poradit.Dakujem.

jaja22222

moje deti maju 19 17 a 16 vsetky obskakujem lebo som ich to tak naucila ...som blba matka ....obetava matka.....alebo neschopna matka...neviem ale urcite som ich to naucila ja ze sa nechavaju obskakovat

vizi

jaja22222-nechapes,ze sa snazim ,aby bolo z kazdej strany ok,len to akosi nejde.Ked sa cosi zomlelo,tak som robila obrancu,lenze uz mam toho plne zuby.Preco sa neopytas mojej dcery,preco odmietla ist dalej studovat.A vyhovorka ,ze by to nezvladla u mna neplati.Ani pohovor nevyskusala.Nadava ,aku skolu som im vybrala?S takymi znamkami ake mali by mali akurat blbu ucnovku a ja som chcela ,aby mali maturu.Aj ked matura je malo,ale ja ju nemam a keby som ju mala uz som mohla robit nieco ine.Mala moznost ist dalej a vzdelavat sa.Nie som 100%, to som tu uz povedala, aj ja robim chyby,aj som sa omluvila ,ale sa zatala a dost.

jaja22222

no predtym som sa ta pytala ci vas bije....ty tu vyhlasila ze vas nebije tak ako to vlastne je bije vas ci nie??? klames ci nie??

vizi

jaja22222-Co sa mam hanbit,to ze ju chcel bit su drzi jeden na druheho.a chybu som urobila ze som im obskakovala okolo zadku,ucila sa s nimi,aby mali aspon maturu,ale to je vlastne uz jedno.Mohla dalej studovat,len sa jej nechcelo.To uz tiez neni podstatne.A ze sa stazujem?kolko rokov maju tvoje deti?

jaja22222

vizi
vies najvacsia tvoja chyba je ze si ani za nic nepriznas ziadnu chybu iba sa stale lutujes a zvalujes vinu na druha na deti ...len ty si ta najlepsia a vsetci okolo su zliiiii....skus sa nad sebou zamysliet kurniikk normalne som rozculena z teba