Kto by mi vedel poradit s dcerou.

Príspevok v téme: Kto by mi vedel poradit s dcerou.
vizi

Mam 20rocnu dceru ktora velmi malo je.vysoka je asi 172cm a vazi asi 52-53kg.Ked aj je,tak moc nevladze zjest.ma za sebou maturitu a je nezamestnana.Nic ju nebavi,nevladze.Je psychicky labilna.Mam druha s ktorym si nerozumie.Pritom viem,ze ju ma rad.Ale je to tak ci tak pre nu cudzi clovek.Ku psychiatricke ju nedostanem.Bojim sa co bude dalej.Chcela by ist do cudziny s kamaratkou.Je moc nesamostatna,musi ju niekto drzat a dirigovat.Pani doktorka povedela ze ma nabeh na anorexiu.Treba to podchytit co najskor.Som z Martina.Kto by mi mohol a vedel poradit.Dakujem.

alojz

chuan karlos-si moja krvna skupina,aj ja sa bavim,az mi vyhrkli slzy.tak sa mi zda,ze sa tu budeme bavit teraz my,chlapi,lebo baby odisli na ordinaciu.

vizi

jaja neverim,ze ta alana je moja iva,Tak to by mi musela nieco povedat take ,aby som to uverila.Ver mi ,ona to nie je.Aj ked sa na mna hneva,take veci by mi nepovedala,nato ju zas tolko poznam.Niekto si robi srandu ale myslim,ze je to alana1 ta rada uraza.

alojz

ozajstna ivana sa nebude skryvat za nejaku hlupu alanu,ktora tu hyri iba vulgarizmami.ak bude chciet nieco povedat,povie to osobne,myslim,ze s tym nema problem.