Kto by mi vedel poradit s dcerou.

Príspevok v téme: Kto by mi vedel poradit s dcerou.
vizi

Mam 20rocnu dceru ktora velmi malo je.vysoka je asi 172cm a vazi asi 52-53kg.Ked aj je,tak moc nevladze zjest.ma za sebou maturitu a je nezamestnana.Nic ju nebavi,nevladze.Je psychicky labilna.Mam druha s ktorym si nerozumie.Pritom viem,ze ju ma rad.Ale je to tak ci tak pre nu cudzi clovek.Ku psychiatricke ju nedostanem.Bojim sa co bude dalej.Chcela by ist do cudziny s kamaratkou.Je moc nesamostatna,musi ju niekto drzat a dirigovat.Pani doktorka povedela ze ma nabeh na anorexiu.Treba to podchytit co najskor.Som z Martina.Kto by mi mohol a vedel poradit.Dakujem.

ivana2411

prosim ivku aby bola trpezliva napisem len mi to dlhsie trva.A dakujem Lucke za radu a podporu.Mam doma aj Lucku ma 19r je inej povahy vsetko hodi za hlavu.je to zhoda nahod ale mila.Mam ivku s ktorou su problemy.A odpisali mi Ivka a Lucka.Dakujem.Ja som tiez Ivana.

lucia87

Ja mam tiez 20 rokov a ked som maturovala minuly rok, mala som velmi tazke obdobie, pretoze som mala doma velmi tazko choru mamu a navyse som popri gympli aj pracovala. Po maturite som bola tiez uplne vystavena, slaba, nic ma nebavilo, schudla som, nechutilo mi jest. Ja som to mala jednoznacne kvoli psychike, lebo som bola vycerpana. Pomohli mi antidepresiva. Ak dceru ale k lekarke nedostanete (bohuzial dnes maju ludia stale na psychiatrov taky nazor, ze ked uz k nemu idete, ste blazon, nie je to tak...), tak nech skusi aspon dake volne dostupne lieky na ukludnenie, navodenie znovu psychickej pohody. POznam Sedative, to je homeopatikum volne dostupne v lekarni, to by jej mohlo pomoct, alebo persen, nie je homeopatikum ,ale liek na prirodnej a len na prirodnej baze, tiez volne predajny. Dalej snad magnezium, to je na ukludnenie tiez dobre, ked som trochu nervozna a mam zly spanok, vecer pred spanim si dam a spim ako zabita, kludnucka...Velmi osviezujuco posobi aj navsteva psychologa, ten vam doda sebavedomie a poradi velmi dobre. Ale nie kazdy psycholog a psychiater su dobri, radsej sa spytajte v okoli