praca v zahranici

Príspevok v téme: praca v zahranici
ivka19

ahojte. som posledny rok na strednej skole a po skonceni, by som rada isla robit niekde do zahranicia.Laka ma hlavne SPANIELSKO,len je problem v tom, ci by ma tam zobrali aj ked neviem spanielsky jazyk..myslite si ze staci vediet len po anglicky alebo ta spanielcina je tam nutna?strasne by som tam chcela ist, ale bojim sa ze nebudem moct. chcela by som tam robit normalnu robotu ako nieco v oblasti obchodu, predavacku alebo popripade este casnicku..nic extra..prosim napiste ake mate s tym skusenosti ak ste tam niekto alebo co si myslite. lebo kazdy hovori nieco ine.dakujem vam pekne :)

(ne)talianka

ano, tiez suhlasim, ze ak si chcete lepsie zarobit, chodte do anglicka..ja tu uz zijem, nepotrebujem si setrit peniazky na domov, takze vychadzam, ale keby osm si chcela setrit, tak asi tazko

ewen

ahoj robila som tam minuly rok,teraz som v anglicku.no ked mozzem poradit tak chod do anglicka ked uz vies ten jazyk lepsie...su tu stale lepsie zarobky ako hockde inde.aaa ja som sa tam naucila po spanielsky z ulice za 2mesiace..nic to nie je neboj sa...aaa predavacku nerob.casnicku kludne to je fajn,ale v restike na urovni..ja som robila na plazi a som sa citila pri niektorej spanielskej pliage ako maso vo vyklade...taze tak..

(ne)talianka

ja som sla tancovat dva krat, z nudze za jeden vecer som mala 150 euro ale mala som smolu, ze to bolo v dec.minuleho roka a dostala som zapal pluc...pozri si stranku www.matrioska.it

(ne)talianka

no ja len preto, ze mam jendu kamaratku, co nevedela po taliansky a dosla robit na disku ako gogo tanecnica...nejde o ziadny striptiz, len kocka musi byt vysoka a stihla