Otázka pre baby

ucitel

Aj ja som chcel prvý krát s pannou ale nevišlo mi.Je jedno či je holka Panna alebo chalan panic podstatné je aby to vedeli obaja.....

liliana177

kedze sama som panna chcela by som to prvykrat tiez s panicom takze ja osobne by som reagovala velmi pozitvine.a myslim ze ked mas 20 nie je to az take strasne.mam kamaratov ktori su v tvojom veku a este nemaju po o tom.a ako vravis bez lasky to nejde

filip

Aj ja som panic a mám 23 rokov :( Strašne by som chcel babu no bez lásky len tak si zasexovať ma to moc neťahá. Chcel by som aby to bolo krásne milovanie a nie iba sex no žiadna babu na dohľade. :( Ach... všetky čo sa mi páčia sú zadané... :( Asi budem ešte veľmi dlho panic a už ma to nebaví a som z toho smutný... Ťažko sa balí babu keď som žiadnej ešte ani bozk na pusu nedal... :(

:)

je vela chalanov co je starsich od teba a tiez su panici a nehambia sa za to..tak nestresuj...a podla okolnosti ako sa vsetko bude vyvijat zistis, ci je vhodna chvila jej to povedat..alebo si skoc do bordelu a potom uz nebudes musiet hovorit ze si panic..ale niektorym babam sa paci ked natrafia na chalana panica v takom veku, bo vacsina su total kurevnici...takze radsej nechod do bordelu a bud rad, ze si jeden z mala co su este nevyskusany..:)

emjey

ja si tez myslim ze by si to mali baby vazit , ale zo skusenosti viem ze aj sa toho boja, zverit sa do ruk neskuseneho...ked nejsu sproste,nemalo by to prekazat si myslim...

elablue

Chalani a baby, raz a navzdy si zapamatajte ze panictvo a panenstvo nie je nic za co by ste sa mali hanbit ale prave naopak.Nie je nic krajsie ako ucit sa to s niekym koho milujes a on miluje teba.

carmen22

Nehambi sa, ak bude panna, tak jej to nebude prekazat. Ale ak nie, tak si myslim, ze sa ti urcite smiat nebude, ved kazda si s radostou zahrizne do niecoho nevinneho

lulux

normálne jej to povec a ona to určite pochopí...bude síce isto v šoku, ale, ak ťa má rada, tak to bude pre nu veľmi príjemné zistenie, že je jediná v tvojom živote a bude si ťa o to viac vážiť...a nad bordelom sa ani nezamýšľaj, to sa fakt radšej sám sprav,bo potom by si to mohol lutovať...