Čo sa vám nepáči na ženách?

dorka

ja napr nemam moc rada romanticke filmy:)) a moc si nevsimam muzov typu brad pitt skor si vsimam tych menej vyrazny bo v nich je vzdy nieco zvlastne a uprimne a vecsinou sa nesnazia navonok ukazovat nieco umele kym vnutry je ozvena.:((no ale toto je uz do opacnej temy.len tolko ze ja si vazim obycajnch muzou:))a tiez nemam rada ked sa zena velmy silno maluje a tym zakryvaju svoju prirodzenu tvar a tak trochu aj svoje ja:((ved niekedy sa treba aj odlicit a co potom:))neurazam!! naozaj len si to neviem predstavit

qwert

Myslim,ze by mali zakazat vsetky romanticke filmy.Aspon by sa tym jednak prestala skreslovat realita,a jednak by zeny zacali brat zivot vaznejsie a neocakavali by neustale nieco viac,co im realny zivot nemoze na rozdiel od romantickych filmov,dat.A mozno by si viac zacali vazit aj city tych obycajnych muzov,ktori nie su typmi Brad Pitt alebo nejakymi inymi superhrdinami.

4564

nepaci sa mi ked sa viac venuju zovnajsku ako hocicomu inemu, samozrejme ze aj o vyzor sa treba starat ale odtial potial