OCI

RNG

Na trhu je anglicka znacka AG100(najdi na google) a ja som v Lucenci prave spustil malovyrobu, takze bude coskoro dufam v predaji, spoj sa s mojou konatelkou alebo predavackami.

petooooooooo

RNG chcem sa spytat kvapky al. sprej koloidnej striebornej vody zozeniem v lekarni? je to volne predajne? Dakujem

RNG

Zapaly oci su sposobene hlavne v tele vzdy pritomnymi virusmi herpesu, ktore napadaju aj slzne kanaliky, ktore potom poriadne nepracuju a v noci nevycistie oci.
Naviac ludia si suche oci tru, cim nanesu dalsie bakterie na sliznice a zapal sa len zosiluje.
Ja na to pouzivam sprej alebo kvapky koloidnej striebornej vody, ktora potlaci herpes a oko sa v noci lepsie cisti.
Dokazom toho su velke krystaly karp-vyschnute nocne slzy cistiace oko, ktore po desatrociach od detstva, ked som ich maval sa mi znovu tvoria.

RNG

POzor na konzervovanu mrkvovu stavu a ine zeleninove a ovocne stavy.
Vsetky konzervy sa musia sterilizovat varom, cim sa znicia mnohe vitaminy a vsetky enzymi.
Plnohodnotne a liecive su len cerstvo vytlacene.
Karotenoidy z mrkvy sa ale ciastocne zachovavaju aj pri sterilizacii, tak ako aj vsetky mineraly, takze aj konzervovane ma niektore cenne latky

SHAKTI

ano to poznam a uspesne praktizujem..
ak mas problemi s ocami,pomaha jednoduche-najdi si nejaky kusok handricky vo farbe zelenej ako mach..a co najcastejsie sa na nu pozeraj..
s kamienkami neni sranda,mozu aj ublizit.