pre vsetky zeny uzivajuce HAK

Príspevok v téme: pre vsetky zeny uzivajuce HAK
postscriptum

Vazene damy,
je jedno ako sa volam, relevantne je, ze mam 24 rokov. Viac ako 4 roky som uzivala HAK, v poslednych dvoch rokoch to bol Logest. Moje problemy sa zacali cca pred mesiacom. Z nicoho nic som si prestala citit lavu ruku. pareza sa v zachvatoch rozsirila aj na tvar a celu hornu cast tela. I napriek tomu, ze si vsetci mysleli, ze "to mas z chrbtice", hoci som nikdy s chrbticou nemala problemy, zasla som za neurologom, ktoremu dnes dakujem za taku "drobnost" ako je vlastny zivot. Vazene damy a slecny - prekonala som drobnu cievnu prihodu...mam rozbity endokr. system, lieta mi tlak a som v rekonvalescencii - treti tyzden PN..a viete z coho to mam? Z toho hormonalneho svinstva, za ktore kazde tri mesiace poctivo platime...nechcem vas strasit, len chcem povedat, aby ste boli ostrazite, to je vsetko...prajem pekny den...

neva

alexia - môžes ho vysadiť sama, ale nie kedykolvek. Doužívaj balenie - ukonči mesiac a po 7 dnovej pauze jednoducho nezačni brať nové balenie.
Jullka Ti neradí dobre - vysadiť kedykolvek. Rozhádžes si celý cyklus.
Za to by Ťa gynekolog určite nepochválil. Nie sú to cukríky!!!

jullka

mozes to vysadit kedy kolvek ale hned dostanes menstruaciu.aj ked si balenie len ztacala brat a vysadis dostanes menzes.mozes kedy chces.najlepsie cim najskor.prezervativ je spolahlivy a nedojebe ti zdravie ako tie hovadiny.ked vysadis rozhodnes sa sparvne.lepsie ako bude neskoro a v buducnosti si si to mala vycitat aka si bola hlupa

alexia

ahojte, Jullka ja som na tom presne ako ty, tiež beriem NOVYNETTE dva roky a dobre mi sadli, nepribrala som, nemám žiadne účinky vedľajšie, len mám stále pocit, že to potrebujem vysadiť... Ale povedzte mi baby, to vysadím len tak sama, nemám to konzultovať s gynekológom...? neviem ako sa to robí... poraďte prosím

jullka

vela dievcat pozera nato aby neboli tehotne a uzivali si a zabudaju na svoje zdravie.radsej budem mat teraz babätko ako nikdy.ani si to nepripustam.ja deticky budem mat

jullka

ahojte.ja som brala Nowynete asi 2 roky a myslela som ze ake je to super.tabletky mi super sadli ziadne komplikacie nic ani sonm nepribrala.no ani neviem ako som sa dostala na operacku so slepym crevom.operoval ma primar ktory pozna mojho otca.rodicia o antikoncepcii nevedeli.hned po operacii prisiel ku mne ocko bledy ako stena a povedal mi ze pocas operacie kontroluju vsetko ked som uz rozrezana a ze mu primar povedal aj ked jeho do toho nic ZE MAM NA SVOJ VEK TAK ZNICENU MATERNICU ako vzivote nevidel a este take mlade dievca(mam 19) a ze je to z ANTIKONCEPCIE a ZE NEBUDEM MOCT MAT DETI.tabletky som hned vysadila a bola som aj na lieceni a robim vsetko aby som deticky mala.antikoncepcia je velke svinstvo pre zeny co su po tehotenstve skor alebo nejake starsie mozno pre nikoho. najvacsie svinstvo je v tom ze gynekologovia pozeraju skor nato ze zarobia ako nato aby upozornili mlade dievcata ako im to moze dojebat zdravie.

janca

aj ja to uz v novembri vysadim...satle mam nejaky problem a stale skusam nove HAK...a nemam ani chut na sex a ked aj nejaky je tak uz pritom mysli,ze budem mat uz spinenie....lepsie je bez Hak - tabletky...ked som nic nebrala mala som aspon\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\"chut\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\"ktoru som sice musela kontrolovat,ale dalo sa,no teraz ani chuti ani lasky,len chlad a problemi,tak k comu je to dobre???(len manzelska -nocna zvada...) manelky - viete o com hovorim a urcite mi daju za pravdu...