Aknenormin?

semtex

takže ja ked posilujem a v lete sa chcem pekne opalit tak mam na aknenormin zabudnut? + sypem rôzne suplementy ako protein, gainer a podobne, vadi to ak chcem brat aknenormin?

elen666

Mimka, tak mne more lekaraka ako prve zakazala,a ze vobec ziadne slnko na tvar, ze vzniknu same tmave skvrny , ze plet je velmi oslabena, a ze treba nosit nieco proti tieneniu na tvar, nejaky klobucik, tak ja fakt neviem.......ale takto mi to podala lekarka, a verim jej, len ma trapia tie bolesti klbov a päaty, ledva sa rozhybem a kedva chodim

Mimka

ja tiež beriem aknenormin už treti mesiac a chcela by som sa opýtať, že či náhodou niekto nevie či je ten make-up od Biodermy dobrý? a myslíte, že v lete ak pojdem k moru môžem ísť na slnko?..za odpovede Ďakujem:)

danielaaa

Ja by som tiez chcela nasadit aknenormin, s akne som mala problem 2 roky potom som 2 roky brala anti. plet som mala pomerne peknu a teraz sa trapim s akne uz 3 rok...Len premyslam ci si to mam nasadzovat na leto, pretoze chcem ist aj k moru, v lete si bezne chranim tvar OF15 a pri mori 30, telo tiez, ale premyslam teraz nad tym, ze si nasadim az v septembri, chcem sa opytat dievcat, co to brali cez leto ako im prebiehala liecba? ci sa chodili aj opalovat

Monii

kožná mi odporučila od biodermy, neviem už presný názov, ale bol určený na mastnú pleť, ktorá je extrémne vysušovaná alebo tak nejak :D no ale ten som minula za mesiac, a je troška mimo z cien, ktoré si môžem dovoliť, tak som sa nejak dostala ku kokosovému oleju a natierala som sa tým, ráno len tak mierne a večer poriadnu vrstvu :D

elen666

Moni dakujem, ja uz mam 35 rokov....a je najvyssi cas vobec tu liecbu zacat a aj vyliecit a hlavne aby som bola s vyseldkom spokojna.Nikdy som nemala velmi vyrazkabu tvar, sem tam zapalene, ale mna hnevalo a trapilo ze este stale mam a nie a nie uplne sa ho zbavit bez zacatia liecby roaccutanom.
A Moni ked mozes, cim si si mastila tvar??? alebo co si na nu pouzivala

Monii

mňa zvykla chrbtica bolievať, vo vedlajších účinkoch bolo myslím že bolesť klbov .. tak môže byť :P ked ma to velmi bolelo tak som si nachvílu lahla a povystierala sa, potom som bola v pohode, a ak ešte chodíš do školy, tak o tom aj povedz doktoke a mala by ťa ospravedlniť z telesnej, a ak športuješ tak sa kroť :)

elen666

Moni , dakujem velmi velmi pekne za vysvetlenie, a este jedna otazka pre toho kto to uz bral, pripadne pre teba Moni-dost ma bolia obe päty na nohach a kolena, ledva niekedy chodim, je to mozne ze je su to vedlajsie ucinky,??
Velmi mi tym pomozete.