Aknenormin?

Monii

nie si troška agresívna a rozmaznaná? ja som včera dobrala aknenormin a čakala som na to ešte viac než ty, s akné som mala problémy od 12tich a teraz mám 17, tak sa láskavo uvedom a spamätaj, predpokladám že si jedináčik ked sa takto správaš ..

Klaudia13

moni
ako co tym sledujes??? ja som 2 roky nečakala na riti !! robila som všetko čo sa dalo chodila som ku kožnej ktorá mi furt davala ine maste, vody a podobne, nahrievala som sa bilolampou začal som chodiť aj na biofarmu kde mi dala jedna pani bylinky, kvapky... a teraz som sa rozhodla isť na túto liečbu a mam čakať ďalších 7 mesiacov?? keby si mala taky problém aký mám ja aj jeden deň by ti bol veľa a nie toľko!! tak by som bola radšej ticho! ako sory ale ja na to už nemam nervy a milujem ľudí ktorý ro nevedia pochopiť!!!

Klaudia13

mam ho na tvári, chrbte aj dekolte tak že je dosť obtiažne si dať tričko na ramienka plavky a tak podobne !! ... no mam to už 2 roky a vyskúšala som všetko čo sa dalo a nic nepomohlo tak že ANO myslim si že je zo dosť zlééé!!...no neviem ako sa to vola zajtra si po to idem do lekarne tak keď tak napišem že čo to zač

Klaudia13

jankaaaaa

ano v letaku je napísané vyhýbať sa slnku ale horskému, a ak chces byť normálne cež deň vystavená slnku máš použiť krém s vysokým uv... zajtra jej má mamka volať tak dúfam že niečo porieši... doktorka mi dala predpísať niejaku masť že vraj je to niečo také podobné ako tabletky akurát je to v masti ... počula si už o tom??