bercove vredy - liečba larvami

martina1976

moja mama ma uz 2roky bercove vredy a skoro nic jej nazaberalo teraz si objednala pristroj bio magnet a zacina jej pomahat mala velke rany az ku kosti je sice drahy ale pomaha zacina jej rast nove maso a rana sa dviha hore

RNG

lulumi, hnijuce maso treba odstranit, inac sa rozklada a produkuju sa v nom rozne jedy.
Pozri na moju radu na hojenie a regeneraciu.

lulumi

dobry den.moja babka sa uz roky trapi s berc.vredami.lekarka jej predpisuje kadejake mastičky,a naposledy nam kazala pinzetou vytrhavat mäso-newem jak to ma pomenowanie.take stare.Myslime,ze to nespravny postup.poradte!PanBoh zaplat za pomoc

andula

Dobrý deň, na bercove vredy vyskúšajte "múdru hubu" - Pythium oliandrum. Hovorili o nej v TV aj písali v časopisoch. Keď som si ju objednávala v lekárni asi pred 2 rokmi, vyšla ma okolo 500,-Sk. Ja síce nemám vredy, ale vraj pomáha aj na rôzne kožné ochorenia. Je to biely prášok, ktorý sa rozrobí vo vode. Potom treba liečiť rôzne časti tela. Vraj pomáha aj pri zápachu a plesniach na nohách. Veľa šťastia. Andula

Ivka 1

Na bercové vredy je veľmi dobrý následujúci postup: Otvorené rany prestriekať aloe firstom,nechať pôsobiť 10-15 min. potom
natrieť propolisovým krémom.

sunnie

skus pozriet na nete, tiez som pocula ze larvy na to pomahaju aj ked takto to vyzera dost nechutne, no pokial mozu pomoct, treba vyskusat.

RNG

zmes cukru kokosoveho oleja a par kvapiek GSE, zahoiji aj bercove vredy aj cukrovkarske vredy a nehojace sa rany dost pravdepodobne. Dokonca je efektivne aj na "cierne nohy", posledne stadium krcovych rozpadajucich sa zil.

dada

na bercove vredy velmi pomahaju aj pijavicky lekarske .podla toho v akom stadiu je ten vred.... ale skusim Vam zistit .kde pracuju z larvami