aslo

Príspevok v téme: aslo
ywcatko

chcela by som vediet ake diagnozy mi ešte hrozia...Pred rokom a pol som bola na vybere mandli kvôli vysokemu aslu... mala som ho okolo 600... mandle mi vybrali a kleslo na 400.. tatko som ho mala asi pol roka a zase začalo stupat... potom som mavala okolo 800-900. Minulý mesiac mi kleslo na 500 a tento mam 1200. Bolievaju ma aj klby ale Latex a CRP mam stale negativne. Robili mi testy aj na boreliozu, aj tie boli negativne.... brala som penclen lenzhe mi vôbec nezaberal po dvoch mesiacoch uzhivania mi aslo vôbec neklesalo.... prosim poradte mi

ywca

a barbinka.... dobre robísh zhe nerieshish veci ktoré iné potrebujú anonymne na nete.... harpia nie si....a to zhe mash byt empatickejshia.... hmmmmmmm......... no neviem kto zo zúčastnených by mal byt... ale ty to podla mna nie si

ywca

parala, laday a neviem kto eshte... Je fakt zhe by sme nemali nechat do seba rezat a podobne veci ale ak je treba tak je treba... U mna bolo treba tak ako u vela iných... napr. barbinka... Niektorým to pomohlo iným nie... Poviem ti tak parala bola som u ludových liečitelov bola som aj u doktorov v blave a nikto mi nevedel s CHRONICKÝM zálapalom pomôcť iba narkoza a von!........ chapesh a lepshie dat to von ako pchat sa tabletkami a za par rokov dat von aj pečen a obličky ktoré sa tym ničia... chapesh? takzhe neriesh vyber mandlí...... a eshteniečo k vývoju mojho stavu....tri mesiace beriem zase antibiotika a aslo ide hore.. hore hore... uzh je 2500....... a bola by som rada keby sa tu najde niekto kto mi s tým poradí..... ak ty parala poznásh niečo z "babičkinej kuchyne" nech sa páči rada vyskúsham ale ak nie tak sa nejeb do kapusty tým ktorý vedia o čom rozprávajú! a neodvádzaj tému od hlavného problému!

barbinka

jasné, takéto skúšania. kedysi si počula krížna, tak to teraz používaš a myslíš si, že si aká gerojka. najlepšie, keď deti majú internet a takto ho využívajú. radšej keby si ho využívala k vzdelávaniu. to že mi nadávaš do štetiek mňa nemôže od teba uraziť. je to dosť úbohé takto urážať. ale asi inak ani nevieš.a áno, choď už spať, však ráno vstávaš do školy.

parala

Opat trefa vedla, som odtialto len som pochybovala ze ci ty si a ci by si vedela co tym myslim, ale vidim ze si v obraze, trafila som do cierneho. Ide biznis? Predpokladam ze si zmenila flek, neviem nevyznam sa. Dobru noc

barbinka

parala: jaaaaj, to bolo dobrééé, akože vážne. normálne teraz si ma dostala. haaaa. no dievča, je mi ťa aj troška ľúto. tipujem ti tak do 17 rokov a že z nejakej dediny. inak by si nespomenula krížnu. vidno, že nie si odtiaľto. ale dobre, bolo to fakt drsné.

parala

"Cez pismenka" aj ja mozem tvrdit ze som clenkovu MVO v Indonezii, ty mozes akurat tak robit socialnu pracovnicku v Bratislave na Kriznej.. ja tiez koncim

barbinka

laday: ešteže to hovorí človek ako si ty. ani nevieš o čo sa jedná a pletieš sa do rozhovoru. alebo žeby laday=parala??? úbohé.

barbinka

ty spoznáš človeka cez písmená? jaaaj, ty si fakt super. nič o mne nevieš moja. myslím, že zákerný človek by asi nikdy nešiel pomáhať do burkiny faso bez nároku na zisk (inak to je v afrike, keby si nevedela). a už s tebou končím, lebo sa mi zdá akokeby si bola nejaká nechápavá.