Ako nasadit kondom?

Príspevok v téme: Ako nasadit kondom?
zuzulik

Ahojte...s priatelom sme sa nedavno prvykrat milovali...vsetko slo krasne:-) na druhy den sme to chceli skusit opat,no bol problem s nasadenim kondomu...asi do polky penisu to slo hladko,potom uz tazsie,no problem je na konci-pri koreni...posledny usek na zapevnenie nejde nasadit :-( vynicili sme tak 2 kondomy a zo sexu aj tak nic nebolo :-( na druhy den to iste-cely vecer bol krasny,no na konci sa to opat tymto pokazilo a zo sexu nic:-( moj priatel je uz z toho nestastny a hlavne nervozny,ved uz ked nasadzujeme kondom a vidi,ze to opat nejde,klesne a je po vsetkom :-( neviete mi nejako poradit?:-(

Adami89

Roman12345 - Ahoj mam ten isty problem co ty a doposial som nezistil co na to, ak sa nieco dozvies tak daj vediet kazda rada dobra rada

Roman12345

Ja mam zase taky problem, ze frajerka ma fyzicky pritahuje, aj sa vzrusim pri bozkavani, maznani... ale ako nahle si idem nasadit kondom, tak ho nenasadim, lebo mi penis klesne-zmakne...
rozmyslal som , ze navstivym urologa, ci sexuloga, aby mi predpisal Viagru, alebo poradil...

COnDomm

blomba

najprv zisti čo má tvoja priatelka rada... či je to romantika alebo radšej niečo natvrdo... skus ju hlatkať po brušku a pomli dole potom si tam nechaj ruku a bozkavaj ju.. sama sa podda ak je na romantiku
ak je na tvrdo tak skus ju silno škrabať po chrbte, ale nie moc a potom nech ona niečo spravi a už maš kluč k jej zamku...
:P ale su aj ine taktiky ja viužívam tieto...

AdamKrt

Predkoza ma byt dole. Kondom moze spadnut, ak je volny /siroky/.

Navod je napr. tu

www.sexus.cz

Treba hladat kondomy uzsie /napr. Primerosy mavaju iba 52mm, naproti tomu Durex mava casto 56mm/.

supahh

Dobry chcel by som sa opitat ci by nemohol pri sexe kondom spadnut...a ci pri nasadzovani ma byt predkozka dole ? ..Dakujem

niekto

no to bolo niekde na nete netusim aka to bola znacka pravdepodone ju naslovenksu ani nieje dostat

je to individualne niektory to maju tak iny tak :)