Pearcing v jazyku

anubis1612

Ahojte... dakujem vam vsetkym velmi ste mi pomohli. precitala som snad vsetky prispevky od vas.. nabrala som odvahu a dala som si spravit pearcing do jazyka.. vsetci ktori ste na pochybach nebojte sa neni to nic hrozne.. vobec... este raz Dakujem..

renča

renča počuvaj...ja mam pearcing v jazyku a vobec to nebolelo a starat sa o to musis len kym je to cerstve...nejest jogurty,kvasene veci , pico a tak...prejde ta to asi do 3 dni...u kazdeho inak...mna to preslo tak,ze uz ani na druhy den som to nemala opuchnute

rivalita

ahojte baby nemate sa coho bat pears v jazyku mam 4 roky...neboli to a je to spica vec pri bozkavani...mna momentalne zaujima pearcing do genitálii nevie mi niekto poradit...je to velka bolest?

1siskazv1

CAWTE!! JA MAM PEARCING W JAZYKU!!! POWEM WAAM LEN TOLKO ZE JE TO PPC WEC A NEBOLI TO!!! POHODKA!! NEMATE SA COHOO BAAAT!!!!

klokušhqo

Ahojte chcel by som si dať náušničku do ucha. lenže neviem či môžem do toho istého keď som tam už mal... keď som mal tri roky tak som mal náušničku na pravom uchu lenže potom mi ho mama vybrala a ucho sa zrástlo.môžem si dať náušnicu do toho istého ucha?