Pearcing v jazyku

Petqo

to fakt treba vybrat???? Lebo diera rychlo zarastie, piercer mi hovoril ze nemam ho vyberat na dlhsie jak 20 minut...

mimika

ahojte ja som si dala pearcing do jazyka a je to fajn len ked pojdem k zubarke a musim to vybrat bojim sa ze mi to dovtedy zrastie kym mi zubarka skontroluje a da do poriadku co ma..

patulka

ahooyte cela by som si aj ja dat pearsing do jazyk a aa ties sa bojim bo ja uz mam jeden a to v brade heh takze no nevieem

saska a adka a majka a hena

ajojky.sme 4 babenky ktore sme si dali pearsing do jazyka naraz a spolu.spolu to prezivame a je to fakt super stalo to za to.akurat je to po 2 tyzdnoch a uz sa nam to hoji.tesime sa na vymenu malej nausnicky,odporucame a nebojte sa....

avie

Ahoj. Prosim kde su v Kosiciach nejake tetovacie a pearcingove salony? Rozmyslam,ze si dam pearcing do nosa alebo obocia,ale neviem sa rozhodnut. Neprekaza to v nose ako to tam je z vnutra prichytene? A ked si ho budem chciet vybrat neostane mi po nom v nose velka diera?

elissa stream

Chcem sa spytat tiez si to cem dat spravit pearcing do jazyka..chcem sa spytat ci ..to velmi ..boli ...cez zakrok alebo po zakroku ...

jajaaa

ahoo...chcem sa spyyytat,ci to bude velmi vadi ak si dam pearcing do jazyka....aale je tu probleeem....som silnaa alergicka a maam astmu...bojiim sa ze mi to nejako poskodi imunitu...okrem toho mam slabu zubnuu sklovinu...