Bolest po vytrhnuti zuba

Príspevok v téme: Bolest po vytrhnuti zuba
tarani

Mam od piatka vytrhnuty zub,stolicku, na ktorej bol cisticky nalez. V nedelu to opuchlo a pretrvavali stale velke bolesti, tak mi na pohotovosti predpisali antibiotika. Dnes je to 4dni, ja mam este stale od zakroku strpnutu dolnu peru a bradu. Bolest neustupuje... Mate niekto skusenost? Kolko mozu pretrvavat bolesti??

kosicanka

Tahali mi v pondelok spodnu stolicku,a nasledne zasili,mam neskutocne bolesti,v stredu som bola zase,pretoze sa to nedalo vydzat(bolesti),otvorila,vycistila,obrusilakost a nasledne ju vycistila,zasila a stale ma to boli rovnako,uz aj ucho...Poradte prosim,com mam robit.DAKUJEM

*schlau*

Kazdopadne s tym zajdite k zubarovi, cim skor, tym lepsie, on Vam ranu vycisti a vydezinfikuje a potom by s tym uz nemali byt problemy.

mishika69

Dobry vecer zelam, CHcela by soms ainformovat v piatok mi trhali spodnu sestku vcelku to preslo vp ohode. Ziadna mega silna bolest ani tabletky proti bolesti- Ale posledne dva dni sa v rane vytvoril hnis. Ktory velmi jemne vytieram vatovou tycinkou takze sa rany ani nedotykm a je to plne hnisu a naozaj to zapacha ten hnis.. je to normalne ? kedze s tym zubom som mala problemy vyse dvoch rokov a bol tam uz silny zapal preto sa rozhodli zub vytiahnut. Su to nejake zbytky zapalu alebos a rana zle hoji ? dakujem za skore info.

jojaluli

Ahoj, museli ti to spraviť nejako zle. Nechcem ťa stresovať ale mne včera trhali zub mám 10 rokov s injekciou vobec to nestrplo a tak museli robiť bez toho. Nebolo to až také hrozné, a mňa to už vôbec nebolí, len tie antibiotika by boli dobre UNASYN lebo niečo proti zápalu.

Angie243

Dobrý deň, pred mesiacom mi trhali zub múdrosti lebo pobolieval. Po vztrhnutí asi 2 týždne stále bolel a potom si dala vatu do ucha a bolesti ustúpili, avšak keď vyberiem vatu, alebo sa mi tam dostane trochu potravy začne prudko bolieť. Zubár mi nedal antibiotiká iba povedal že rana je pekná a hojí sa, ale že to môže ovplyvňovať vedľajší veľmi zaplombovaný zub. Ako dlho asi trvá kým sa taký zub uzatvorí? Je to normálne, 6e st8le pobolieva?

Bezny clovek

Ahojte no mne dnes trhal zub môj zubár je to vraj docela dobrý odborník trhal mi stolicku (tu najveciu) vraj kvôli zlej blombe ktorú mi kedysi este spravil môj bývalí zubár a pod ktorou to zacalo nejak hnisat a strasne to bolelo avšak na počudovanie vytrhnutie zuba vôbec nebolelo ani len trošku ani som nevedel kedy bol zub vonku a samotné vytrhnutie trvalo len pár sekúnd približne 5-6 sekúnd ked nepočítam umŕtvenie injekciami. Po vytrhnutí zuba som mal chvílu ešte znecitlivené ústa asi 1,5 hodiny a potom som to ešte trošku cítíl ale len naozaj malú bolesť a teraz asi 6 hodín po vytrhnutí už necítim vôbec nič len chýbajúce miesto a neužil som ani nič proti bolesti. No som rád bolo to ako čítam asi jedno z tých uspešneších vytrhnutí zuba.

Martin11

Ahojte, mne doktorka pred 8 mesiacmi trhala stoličku, trvalo jej to strašne dlho, dokonca sa jej korunka zlomila a potom mi zvlášť trhala korene, trvalo to 40min.Nebolo konca kraja, veľmi to bolelo. Včera mi trhali zub múdrosti, ktorý mi pán doktor vytrhol v priebehu 2 minút a absolútne bezbolestne.
Hovoril som si, je toto vôbec možné? Môže to byť taký rozdiel vo vytrhávaní zubov, kde ti raz ide o život a raz si ani nestihneš poriadne sadnúť do kresla?

vybo

Nazdarek mne trhali zub stolicku v pondelok a este dnes ma boli a poriadne su to uz 4 dni stle chodim k zubarovi a stale mi tu ranu cisti...........Takze to vidim na pekneho silvestra SUPEEEEER:D

plk kadafi

Mne trhal v piatok stolicku uplny amater,samozrejme ze zub sa zlomil a koren zostal.50 min. mi to pacil iba pod jednou injekciou,a potom mi povedal ze to nedokaze urobit a ze mam ist inde.Tak cely vikend na analgetikach,v pondelok som isiel stomatochirurgovi,ktory sa zhrozil ked som otvoril usta,ze kto mi to urobil.Musel mi to cele opichavat,lebo som to mal cele rozflakane,ale vybratie korena mu trvalo asi 30 sek.Teraz je uz treti den ale stale ma to boli rovnako cela kost az ucho,oko a ide to do cela.Tak neviem kolko to este bude trvat,lebo uz som 5 noci skoro nespal.