veľmi sa bojím

Príspevok v téme: veľmi sa bojím
boja

Ahojte,včera som si našla hrčku... na chrbáte, v krížovej oblasti, na pravej strane... V poslednej dobe som dost vytazena, celkovo sa už istú dobu necítim fit, mám problémy s chrbticou - pri pravej lopatke, s tŕpnutím pravej ruky, opúchaním pravej uzliny v krku a pod. Bola som s chrbticou aj u neurológa, vraj mi nič nie je, iba stuhnuté svalstvo a postačia vraj na to masáže. Takže som už k lekárovi nešla, lebo som videla, že je to zbytočné, hoci mávam veľké bolesti.. v sobotu som skoro ani z poslete nevstala... Včera som zas bola celý deň na nohách, začali ma večr bolieť kríže a keď som si ich chcela rozmasírovať, zistila som, že najväčšia bolesť ide z tej hrčky, ktorú som tam našla. Myslela som, že to je len stuhnutý sval a že to prejde, ale je tam aj dnes... Zajtra pôjdem k lekárovi, ale strašne sa bojím... viem si predstaviť, že dnes ani nezaspím, musím na to stále myslieť :-( prosím, nevie nááhodou niekto, čo to môže byť? nevydržím to do zajtra :-(

jana123

boja,tak ked je to vo vnutri,tak to budu stuhnute svaly. aj tak si natieraj to miesto. ja si tiez natieram bolavu chrbticu. Kup si Veral alebo nejaku taku mast

boja

samozrejme dufam, ze to tak bude, ako hovorite... nie, nenatieram si to nicim, nie je to na kozi, ale tak vnutri, tak neviem, ci by nieco na to pomohlo... je to velke asi ako hrasok... baby, ste zlate, dakujem za podporu...aj ty daj vediet, ako si dopadla

jana123

sama som sa rozhodla...ked nechcem skoncit na psychiatrii,tak vyskusam radsej toto.
daj potom vediet,ako ti dopadli vysledky. Aj si to niecim natieras? Aka velka je ta hrcka?

boja

ale dost to boli :-( a pri všetkých tých problémoch už myslím na najhoršie... musím počať do budúceho týždňa na výsledky krvi...

boja

tak to je super, drzim palce, aby to pokracovalo a o chvilu aby si si uz na to ani nespomenula... a zajtra sa drz... to si sa sama rozhodla, alebo ta poslal nejaky lekar?

jana123

chystam sa k mojej obvodnej lekarke a tiez mam zajtra stretko s psychologom(prvykrat), spytam sa ho, ci su na moj stav nutne AD. Inak pravdupovediac zo dna na den sa citim lepsie. Asi preto,ze v noci uz lepsie spavam a citim sa konecne oddychnuta. Psychicky zle mi je najma vtedy,ked som unavena.
Presne si to vystihla,ze sa bojime uz len toho,ze to na nas pride...

boja

ja by som asi nezacinala s nimi :-( bala by som sa, ze potom bez nich uz nevydrzim, a podla mna na tom psychicky nie si az tak zle, aby si ich mala brat.. skus to prekonzultovat este s nejakym inym lekarom, ak mas moznost.. aj by som oddyhcovala, ale nemam kedy :-( a myslim, ze take zachvaty a stavy mame uz len z toho, ze sa bojime, ze pridu :-(

jana123

my to zvladneme. Pravdupovediac tie AD neberiem..bala som sa zacat s takymito liekmi,len neviem, ci je to spravne. Ja mam praveze aj psychicke problemy uz. Stalo sa mi ze som asi pred mesiacom dostala taky zachvat-nemohla som dychat,bilo mi strasne srdce,cela som sa triasla...musela som ist na pohotovost a tam mi nic nezistili,okrem toho ze mi chybalo magnezium. Nakoniec mi povedali,ze je to z vycerpania,panicky atak. Nikdy predtym som to nezazila,tak som sa zlakla a odvtedy sa bojim,ze ma to zase pochyti.Dovtedy som podcenovala drobne stresy,unavu,fungovala som ci uz v praci ale aj v sukromi nie na 100%,ale na 120%. Posledne tyzdne mi bolo fakt nanic,preto mi predpisala tie AD + Lexaurin na upokojenie. Ten si dam,ked citim nepokoj.No ja by som asi mala zacat brat aj tie AD.
Ani ty sa nestresuj,nesleduj sa tolko(ja som tak zacinala),oddychuj, aby si to tiez "neprepiskla".
Mam pocit, ze uz mi je lepsie aj bez tych AD. Lenze dokedy?