veľmi sa bojím

Príspevok v téme: veľmi sa bojím
boja

Ahojte,včera som si našla hrčku... na chrbáte, v krížovej oblasti, na pravej strane... V poslednej dobe som dost vytazena, celkovo sa už istú dobu necítim fit, mám problémy s chrbticou - pri pravej lopatke, s tŕpnutím pravej ruky, opúchaním pravej uzliny v krku a pod. Bola som s chrbticou aj u neurológa, vraj mi nič nie je, iba stuhnuté svalstvo a postačia vraj na to masáže. Takže som už k lekárovi nešla, lebo som videla, že je to zbytočné, hoci mávam veľké bolesti.. v sobotu som skoro ani z poslete nevstala... Včera som zas bola celý deň na nohách, začali ma večr bolieť kríže a keď som si ich chcela rozmasírovať, zistila som, že najväčšia bolesť ide z tej hrčky, ktorú som tam našla. Myslela som, že to je len stuhnutý sval a že to prejde, ale je tam aj dnes... Zajtra pôjdem k lekárovi, ale strašne sa bojím... viem si predstaviť, že dnes ani nezaspím, musím na to stále myslieť :-( prosím, nevie nááhodou niekto, čo to môže byť? nevydržím to do zajtra :-(

jana123

neboj sa..ono to skutocne moze byt stuhnuty sval. Chod k lekarovi a on ti da nieco na uvolnenie svalstva. Ja mam tiez problemy s chrbticou a tiez niekedy "ziram" ake problemy dokaze narobit. Problemy s chrbticou zhorsuju aj psychicke problemy, takze treba aj so psychikou nieco robit. Neurolog ti mal dat nieco na uvolnenie svalstva. Ale nevadi, chod k obvodnej lekarke, aj ta ti to moze predpisat.