Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hemoroidy

OigeEgio

Zaparenú rastlinu tiež možno zabaliť do plátna a použiť ako obklad. Pri bolestivých hemoroidových uzloch prikladáme čerstvú kašu z rastliny, ktorú pripravíme takto: čerstvú prasličku umyjeme a na drevenej doske rozmliaždime na kašu.
Taktiež sedací kúpeľ

nikolka84

moj tip je hemostop, mast pomahala kazdy den, niekolkokrat do dna som aplikovala gel a spolu s lekarovou liecbou som sa z toho dostala

ifka79

vlhčené obrúsky určite nie! sú napustené rôznym bordelom, ktorý môže ešte viac uškodiť. Najlepšie je po potrebe poumývať čistou vodou, či už v sprche alebo bidetom (ak nemáte bidet, z hľadiska dlhodobých problémov by som určite odporučila zadovážiť, aspoň 2v1 (mrk biobidet) - podľa mňa je to dobrá investícia a o prínosoch do zdravia by mal vedieť každý), prípadne kúpele z dubovej kôry..

Redd

ak sa nechcete dlhodobo liečiť masťami a aj tak to s nimi neprejde,vyhľadajte akupunktúru a tá vás na 1 až 3 x vylieči-upozorňujem -dlhodobo

jankastanik2

ja som akurat douzivala hemostop synbio a dominala gel hemostop na hemoroidy akoze sama nechapem, ale som bez hemoroidov! fakt to pomohlo :)

Jana Kaval

Na krvacajúce hemeroidy je najlepšie sprchovanie po každej stolici, treba piť viac tekutín ovocie zeleninu - musí byť stolica makšia, a na hojenie ja som použivala fine6 aj na hojenie aj na dezinfekciu po krvácaní, zatial to mám v poriadku no uvidíme ako to bude neskor.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.