RNG-prosim ta o radu

Príspevok v téme: RNG-prosim ta o radu
adi

Mama sa lieci na alkolizmus a berie asi mesiac a pol tabletky. Ale odvtedy ma aj problemy s hnackami. Hovori, ze jej to cely den v bruchu zblnka a ide aj trikrat do dna. Vyskusala uz kopu drahych doplnkov proti hnacke , ale prejde to len na urcitu dobu a ked to doberie opät to zacne. Je to ocividne z tych liekov, ale tie brat musi, a nejaky nahradny liek na to neexistuje. Co by si nam poradil? Vopred velmi pekne dakujem.

RNG

pppp, v jednom mas pravdu, idem do roboty robit suciastky do lietadiel. Za to mi zaplatia a cenia si ma. Tu na fore ma to stoji hromadu casu a penazi, vacsina si to neoceni a mam z toho len mindraky.

mamusa

rozumiem co mas namysli rng,ale chcela by som vediet vedlajsie ucinky aj v mysleni mas presne namysli ak mozem.no ja neuzivam velke davky a chcela by som ich postupne zredukovat na zakladnu davku tych 50 mg denne

RNG

Mamusa, ty ich nepozorujes, ale druhi mozu...
Netvrdim, ze sa to stane kazdemu, ale statisticky primnohym.
Proste pristup k lieceniu s liekmi plnymi bocnych ucinkov nie je prave najlepsi vyber, vseobecne.

RNG

Mozno tvrdenie, ze ta antidepresiva pripravia o rozum je silne, ale za dlhe roky som osobne poznal hromadu ludi, na ktorych mozgu a mysleni tieto lieky sposobili hrozne skodlive zmeny.

RNG

Na zlepsenie hladiny neurotransmiterov, hlavne serotoninu su jedla obsahujuce polotovar na vyrobu serotoninu(l tryptophan) alebo ucinne doplnky lubovnik bodkovany(St John's Wort) a 5-HTP. Zlepsuju naladu, spanok a su proti roznym nervovym porucham.
Ked sa chces aktivne branit proti rakovinam, aby si nemusela mat z toho strach alebo fobie, drz sa "desatora", ber vitamin C a selen.Potom nemas dovod na strach a fobiu.