Bartoliniho žlaza

Lusytta

kriacik:no, ja uz s tym problemy nemam asi 4-5 rokov (klop, klop :o)) vdaka mojej lekarke...snad sa to uz nikdy viac nezopakuje :o)

kriacik

Ahoj Lusytta

volam sa katka narodila som sa v KE ale uz zo 2 roky byvam a zijem v Tatach. A mala som intenzivne problemy s Bartolinkou skoro 3-4 roky..hovorim mala lebo uz skoro pred 3 tyzdnami mi ju konecne vyoperovali..ked som si precitala tvoj prispevok tak som trpala s tebou lebo velmi dobre viem co si prezivala..ja chodim k mudr. do Kezmarku a ten mi to pravidelne vytahoval ihlou a striekackou zo stale priblizne 15 kubikov hnisu. Zaciatku 2-3 do roka som ho musela navstevovat ale teraz to bolo velmi casto, a tiez ma to prekvapovalo vec vikendy a sviatky...tak mi povedal ze to musi ist von..len raz mi to narezaval a to bolo hrozne..fuuu:-( ked si na to spomeniem bola som 2 tyzdne na PNke.ale zahojilo sa to dobre potom...a teraz ked mi to uz konecne vybrali tak uz je celkom dobre ale este tam mam stehy ale velmi dufam ze sa mi to nevytvori na druhej strane..tak ked mas este s tym problem a nechces aby sa ti to uz opakovalo tak si myslim ze najlepsie riesenie je podla ma vybrat cele puzdro normalne pod narkozou a mas po probleme..takze drzim palce ahoj Kacka

RNG

ked objednavas, mali by ti povedat aj ceny zaroven, aj co stoji dorucenie.
Mne administrator nedovoli tu na fore publikovat ceny z mojich obchodov. Reklamy, platene su na boku.
Ked chces kompletny cennik, mozem ti ho poslat na tvoj e-mail, ked ho uvedies.

RNG

pokial viam co mi povedali posta doruci na dobierku za 1 az 3 dni kdekolvek na Slovensku, 5 dni maximum inde v Europe.