Panna alebo skusene dievca?

branislav

ahoj, no tazko povedat, ci pannu alebo skusene dievca. mne vobec neprekaza, ak by mala byt moja partnerka este pannou. prave naopak, budem mat istotu, ze nemoze napr. prenasat pohlavnu chorobu a pod. vies ako sa hovori: nic nie je na 100 %. a co sa tyka toho priznania, nemusi sa priznat (mne to nevadi), ze je este pannou. ja osobne mam radsej take zdrzanlivejsie dievcata, nie nejake "kurtizanky".

zajo452

Ahoj. Mam priatelku, je panna a velmi sa mi to paci. Je to prijemny pocit ked viem ze nie je ako pieskovisko, kazdy den sa tam hra niekto iny. 8)

bohoussek

ak je chlapec kurevnik, je mu jedno ci si alebo neni si.. ale ak neni, potesi ho to, ze si..ale to neznamena, ze ta ma radsej...ma ta vzdy rovnako.. ;)

puf

ashlee, ja som bola panna do 23. moj partner bol o dost starsi, bol tym prekvapeny, ked som mu to povedala a aj krasne zmateny, bo sa bal co a ako s takou pannou.. a napokon je hrdy, co vsetko ma uz naucil :) neboj, skusenosti sa ziskavaju lahko-praxou a este k tomu prijemnou

crazynka:)

Ahoj Ashlee, ja som svojmu priatelovi povedala, ze som panna, ved to nie je ziadna hanba, a bol rad, ze bol moj prvy.